HNK Rijeka 2013/2014

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.07.2010.
Poruka: 1.950
23. kolovoza 2013. u 16:38
Krunchie7 je napisao/la:
Zamijeni 2. pretkolo sa 3.
Vidi cijeli citat


Hvala, jedno mislim drugo pišem.
jandro
jandro
Željan dokazivanja
Pristupio: 27.03.2012.
Poruka: 405
23. kolovoza 2013. u 16:41
sto se tice dragovoljca moje skromno misljenje je da se tu treba odmoriti kompletno sve igrace koji su zapoceli protiv stuttgarta, osim vargica i mozda alispahica kojeg treba zamijeniti na poluvremenu. Tako da otprilike to ide: vargic - bertosa, knezevic, datkovic, boras - mocinic, pokrivac - ayaji, alispahic, mujanovic - krstanovic.
Bertosa i datkovic nisu odigrali jos nista ove sezone. Mislim da je ta utakmica prilika pogotovo za datkovica da pokaze keku da i na njega moze racunati. Sve u svemu cak i sa ovom postavom mislim da bismo mogli iscupat pobjedu
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.07.2010.
Poruka: 1.950
23. kolovoza 2013. u 16:41
Auf, ovo sa Jugovića i Kneževića mi je baš šamar. Na suspenziju Kneževića bi se trebali žaliti, a za Jugu se nadam da će se što prije oporaviti i vratiti, super borben, srčan i zahvalan igrač.
kvarner87
kvarner87
Željan dokazivanja
Pristupio: 02.03.2012.
Poruka: 253
23. kolovoza 2013. u 16:44
Vidi cijeli citat


Mislim da to neces dozivit (a nadam se ni ja )
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 11.10.2010.
Poruka: 550
23. kolovoza 2013. u 16:47
Kupusar je napisao/la:
wormtongue je napisao/la:
asr1927 je napisao/la:
zoran kvržić. ukratko moderan igrač i potencijalni reprezentativac, definitivno.

bravo rijeko!
Vidi cijeli citat

je, ali koga? hrvatsko državljanstvo nema 
Vidi cijeli citat


Plus već je nastupio za BIH u prijateljskoj protiv Poljske.
Vidi cijeli citat


uopće sam smetnuo s uma što je 
ali baš prava šteta, stvarno jako potentan igrač. ništa, želim vam onda da na njemu zaradite dobru lovu
RobiRi
RobiRi
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.04.2013.
Poruka: 2.916
23. kolovoza 2013. u 16:54
E vidis zaboravio sam ranije napisati...
Kille ti se svidio vatromet? 
Tisuće želja, na svakoj isto piše - RIJEKA PRVAK - Za to cijeli Kvarner diše
Crust666
Crust666
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.05.2013.
Poruka: 1.814
23. kolovoza 2013. u 17:03
jandro je napisao/la:
sto se tice dragovoljca moje skromno misljenje je da se tu treba odmoriti kompletno sve igrace koji su zapoceli protiv stuttgarta, osim vargica i mozda alispahica kojeg treba zamijeniti na poluvremenu. Tako da otprilike to ide: vargic - bertosa, knezevic, datkovic, boras - mocinic, pokrivac - ayaji, alispahic, mujanovic - krstanovic.
Bertosa i datkovic nisu odigrali jos nista ove sezone. Mislim da je ta utakmica prilika pogotovo za datkovica da pokaze keku da i na njega moze racunati. Sve u svemu cak i sa ovom postavom mislim da bismo mogli iscupat pobjedu
Vidi cijeli citat


Slažem se da bi Datković konačno trebao zaigrati zajedno sa Leškovićem ili Kneževićem. Luka nek se odmori. Vjerujem također da će Kek odmoriti Anasa, što znači da će Ajayi vjerojatno unutra. Benko je također načet..(Krstanović?).. Više manje smo svugdje solidno popunjeni jedino me malo muče bokovi. Škarabot već mjesec dana vuče ozljedu i jučer je odšepao s terena, Tomečak je vjerujem poprilično umoran(mislim da je on sve utakmice odigrao), Boras će sigurno igrati, a Bertoši baš ne vjerujem....


P.S.

Ide li tko možda autom na tekmu u Zg. Ja sam već u Zg i tražim voz za Rijeku poslje tekme....pa ako ima neka dobra dušica....
[uredio Crust666 - 23. kolovoza 2013. u 17:04]
!!! Non Serviam !!!
mintaruzic
mintaruzic
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.12.2011.
Poruka: 1.695
23. kolovoza 2013. u 17:09
Pa jos traje prijelazni rok, Srecko lijevi bek nam fali
George Bush
George Bush
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.05.2013.
Poruka: 3.691
23. kolovoza 2013. u 17:10
Protiv Dragovoljca dati priliku svima koji nisu načeti, ispražnjeni, umorni

ovako nešto
Mance - Boras, Knežević, Datković, Bertoša - Mujanović, Pokrivač, MOČO, Ayali - Tadić (Pilčić), Krstanović

ako ne mogu odigrati kvalitetno, pojedinci poput Bertoše, Tadića ili Mujanovića, neka idu svi skupa u PM
Mancea na gol jer je Vargić vjerovatno psihički ispražnjen nakon utakmice života (car izgleda totalno nezainteresirano dok skida zicere sa svih strana  zajeban tip)
SAMO RIJEKA !!!!
RobiRi
RobiRi
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.04.2013.
Poruka: 2.916
23. kolovoza 2013. u 17:11
Mance - Boras, Datković, Knežević, Bertoša - Močinić, Pokrivač - Mujanović, Alispahić (možda probati i Pilčića), Ajayi - Krstanović

Mislim da ćemo istrčati u ovakvom sastavu u Kranjčevićevoj. Nije HD ekipa za bacit, imali su do sada dosta peha i nezasluženo su na samo 3 boda, da nespominjem da imaju ubojitog killera Sivonjića 
Mislim da je ova ekipa dovoljno kvalitetna da pobjede HD, mada ih se netreba podcijeniti
Tisuće želja, na svakoj isto piše - RIJEKA PRVAK - Za to cijeli Kvarner diše
  • Najnovije
  • Najčitanije