HNK Rijeka 2013/2014

Iz_no_god
Iz_no_god
Željan dokazivanja
Pristupio: 29.05.2013.
Poruka: 592
25. kolovoza 2013. u 18:09
..skoro 3-ći..
Rijeka je najbolje od svega.....
iSpOd StIjEnA 2
iSpOd StIjEnA 2
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.05.2010.
Poruka: 11.082
25. kolovoza 2013. u 18:11
svaki nabačaj u 16 m im je žešća panika
Bit ćemo prvaci iduće godine.....fenix369-Kad mi srce stane kucatMoja dusa tad ce ostatNa tom mjestu ispod stijenaZa sva vremena
iSpOd StIjEnA 2
iSpOd StIjEnA 2
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.05.2010.
Poruka: 11.082
25. kolovoza 2013. u 18:12
penalty kick za švabe
Bit ćemo prvaci iduće godine.....fenix369-Kad mi srce stane kucatMoja dusa tad ce ostatNa tom mjestu ispod stijenaZa sva vremena
Iz_no_god
Iz_no_god
Željan dokazivanja
Pristupio: 29.05.2013.
Poruka: 592
25. kolovoza 2013. u 18:13
penal ko suza..2-1
Rijeka je najbolje od svega.....
robil
robil
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.08.2012.
Poruka: 1.965
25. kolovoza 2013. u 18:13
Sudac svirao penal. Ibišević zabio.
Babangida
Babangida
Dokazano ovisan
Pristupio: 30.07.2006.
Poruka: 11.538
25. kolovoza 2013. u 18:14
Doktor Zak je napisao/la:
ja predviđam 2:2 u četvrtak, njima će se otvorit al će se i nama jer će oni jurit rez
Vidi cijeli citat

Stuttgart - Slovan Bratislava 2:2
Stuttgart - Molde 2:2
Stuttgart - Cerno More 2:2

U zadnjih nekoliko godina, tri revans meca koji su Svabe odigrale na svom terenu su zavrsila 2:2, doduse to im je bilo dovoljno za prolaz jerbo su u prvom mecu u gostima svaki put minimalno pobjedili
A ovaj Stuttgart zasigurno i slabiji nego tih sezona

Triba vratit Štimca!!!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 05.06.2012.
Poruka: 715
25. kolovoza 2013. u 18:14
Kopija drugog poluvremena s Kantride.
George Bush
George Bush
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.05.2013.
Poruka: 3.691
25. kolovoza 2013. u 18:16
bez obzira na sve, ako ne budemo radili greške kao na Kantridi,gdje su njihovi igrači doslovno ostajali sami na bokovima i u naših 16 metara, ako budemo uspijeli zadržati loptu i maknuti pritisak od našeg gola, ako budemo mogli trčati i biti koncetrirani svih 95 minuta (poseban naklasak na onih 5 minuta) i ako budemo dočekali koju šansu iz polukontre
možemo proći
SAMO RIJEKA !!!!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.12.2012.
Poruka: 206
25. kolovoza 2013. u 18:22
Autobus za Stuttgart 300-350 kn, više info na private.
Ferko8
Ferko8
Željan dokazivanja
Pristupio: 09.11.2009.
Poruka: 984
25. kolovoza 2013. u 18:38
Pozdrav Riječani!
Gledam tekmu do sad i dojma sam da možete ovo proć! VfB-ova obrana je kritična, svaki ubačaj panika, nesigurni su jako. Mislim da bi, uslučaju Benkova umora, Krstanoviću trebalo dat zadnjih 20 minuta do pola sata, mogao bi on tu velike probleme Švabama napravit...

  • Najnovije
  • Najčitanije