HNK Rijeka 2013/2014

Lovro-ZG
Lovro-ZG
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.06.2013.
Poruka: 4.704
25. kolovoza 2013. u 19:31
robil je napisao/la:
A govno dijeli karton a faula nema
Vidi cijeli citat


Zakašnjelo uklizavanje s dvije noge nije faul?
I naprijed plavi...
robil
robil
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.08.2012.
Poruka: 1.964
25. kolovoza 2013. u 19:34
nije ga sa dvije, noga na travi i nije đžonom.......
robil
robil
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.08.2012.
Poruka: 1.964
25. kolovoza 2013. u 19:36
malo se prelako dijele ti kartoni našima.....
robil
robil
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.08.2012.
Poruka: 1.964
25. kolovoza 2013. u 19:50
zna točno dodat
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 03.02.2013.
Poruka: 925
25. kolovoza 2013. u 19:51
Svima se kartoni dijele isto samo se nekima dijele istije
George Bush
George Bush
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.05.2013.
Poruka: 3.691
25. kolovoza 2013. u 19:52
ah igramo nikako, Ayaji najbolji, Mujanović samo dao gol ostalo užas, obrana griješi, MOČO ništa, Pokrivača bi da sam trener izvadio u 40-toj minuti, ozlijedio se Zlomislić i tko zna tko će igrati u Stuttgartu
još je najbolji Bertoša
[uredio George Bush - 25. kolovoza 2013. u 19:52]
SAMO RIJEKA !!!!
robil
robil
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.08.2012.
Poruka: 1.964
25. kolovoza 2013. u 19:52
Mislim da su ovo zadnje minute Krstanovića
Doktor Zak
Doktor Zak
Potencijal za velika djela
Pristupio: 05.06.2013.
Poruka: 1.399
25. kolovoza 2013. u 19:56
sve je malo klimavo, u obrani se ne postavljamo dobro zbog neuigranosti, ima dosta rupa, u napadu kronično fali točnih dodavanja. vargić je u zoni, nek ostane tako što duže. druga svjetla točka po meni ajayi, ima dobra rješenja i nije neprecizan u pasevima, jedva čekam njegov prvi gol.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 22.06.2013.
Poruka: 94
25. kolovoza 2013. u 19:58
Ayaji bi trebao dobit više prilika na ozbiljnim utakmicama
George Bush
George Bush
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.05.2013.
Poruka: 3.691
25. kolovoza 2013. u 19:58
što se tiće HD jedno veliko ništa
očito sve ekipe vide da smo loši u nabijanju u naših 16 pa stvaraju neke gužve
ovo treba riješiti odma početkom drugog
ili Ayali ili neka taj Alispahić konačno eksplodira
SAMO RIJEKA !!!!
  • Najnovije
  • Najčitanije