HNK Rijeka 2013/2014

Mr. Pennypacker
Mr. Pennypacker
Dokazano ovisan
Pristupio: 08.06.2012.
Poruka: 15.676
25. kolovoza 2013. u 19:59
Važno je da vodimo, ostalo sve po strani.
Krstanović nije ni bio tako loš, odličan je defenzivno, skida sve glavom nakon njihovih prekida.
Bertoša solidan dosada, odlična povratna. Ajde da je i Mujanović nešto zabio. Pokrivač igra preko one stvari, Močo nije loš, definitivno bolji dio sredine. Nadam se da nismo i Zlomislića izgubili na duže vrijeme.
Svaka čast Vargi, odlična je činjenica da puca od samopouzdanja, trebat će nam i za ostatak utakmice a i za uzvrat u Stuttgartu. Ajayi isto jako dobar, treba definitivno dobivati više šansi. Ja bih ga čak i gurnuo u Njemačkoj u drugom dijelu za kontre ako nas rezultat bude do tada pratio.
[uredio Mr. Pennypacker - 25. kolovoza 2013. u 19:59]
RIJEKA PRVAK! FF! √ Kako skrtac cuvan za se tu lipotu doma svoj'ga se lipote, cuda svita nisu sjena kraja moj'ga
RobiRi
RobiRi
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.04.2013.
Poruka: 2.916
25. kolovoza 2013. u 20:02
Nerazumijem ovog Krstanovica... On bi u prvih 11 s ovakvom igrom pored onakvog Benka
Tisuće želja, na svakoj isto piše - RIJEKA PRVAK - Za to cijeli Kvarner diše
ri5gile
ri5gile
Dokazano ovisan
Pristupio: 27.08.2010.
Poruka: 19.599
25. kolovoza 2013. u 20:09
korneri su nam ocajni, sto ne gadaju Krstanovica kad vec igra, to mu je ionako jedina prednos
neostik je sranje
Hlive
Hlive
Željan dokazivanja
Pristupio: 02.09.2011.
Poruka: 427
25. kolovoza 2013. u 20:16
stream ko nema, dobra slika skroz
http://bstream4.net/
RobiRi
RobiRi
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.04.2013.
Poruka: 2.916
25. kolovoza 2013. u 20:18
Hlive je napisao/la:
stream ko nema, dobra slika skroz
http://bstream4.net/
Vidi cijeli citat


Dobra slika a meni prikazuje National Geographic
Tisuće želja, na svakoj isto piše - RIJEKA PRVAK - Za to cijeli Kvarner diše
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.06.2013.
Poruka: 155
25. kolovoza 2013. u 20:20
Najviše želim da Ajayi zabije. I on to previše želi, a kad nešto previše želiš obično bude kontra.
ri5gile
ri5gile
Dokazano ovisan
Pristupio: 27.08.2010.
Poruka: 19.599
25. kolovoza 2013. u 20:21
RobiRi je napisao/la:
Hlive je napisao/la:
stream ko nema, dobra slika skroz
http://bstream4.net/
Vidi cijeli citat


Dobra slika a meni prikazuje National Geographic
Vidi cijeli citat



onda nis od toga, ne igraju protiv Dinama

neostik je sranje
RobiRi
RobiRi
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.04.2013.
Poruka: 2.916
25. kolovoza 2013. u 20:23
Vratilo se sad... ali gledam kako lik na poluvremenu salta kanale i stavi na nat geo neki kurac o ww2 i tako do 60te min
Tisuće želja, na svakoj isto piše - RIJEKA PRVAK - Za to cijeli Kvarner diše
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.10.2010.
Poruka: 16.892
25. kolovoza 2013. u 20:26
RobiRi je napisao/la:
Vratilo se sad... ali gledam kako lik na poluvremenu salta kanale i stavi na nat geo neki kurac o ww2 i tako do 60te min
Vidi cijeli citat


Dosadna mu utakmica.
Hlive
Hlive
Željan dokazivanja
Pristupio: 02.09.2011.
Poruka: 427
25. kolovoza 2013. u 20:27
sky00 je napisao/la:
RobiRi je napisao/la:
Vratilo se sad... ali gledam kako lik na poluvremenu salta kanale i stavi na nat geo neki kurac o ww2 i tako do 60te min
Vidi cijeli citat


Dosadna mu utakmica.
Vidi cijeli citat



neznam, nisam gledao prije, sad dosao da vidim stanje i da pogledam malo vidim ide ok sve
  • Najnovije
  • Najčitanije