Važno je da vodimo, ostalo sve po strani.
Krstanović nije ni bio tako loš, odličan je defenzivno, skida sve glavom nakon njihovih prekida.

Bertoša solidan dosada, odlična povratna. Ajde da je i Mujanović nešto zabio. Pokrivač igra preko one stvari, Močo nije loš, definitivno bolji dio sredine. Nadam se da nismo i Zlomislića izgubili na duže vrijeme.
Svaka čast Vargi, odlična je činjenica da puca od samopouzdanja, trebat će nam i za ostatak utakmice a i za uzvrat u Stuttgartu. Ajayi isto jako dobar, treba definitivno dobivati više šansi. Ja bih ga čak i gurnuo u Njemačkoj u drugom dijelu za kontre ako nas rezultat bude do tada pratio.
[uredio Mr. Pennypacker - 25. kolovoza 2013. u 19:59]
RIJEKA PRVAK! FF! √ Kako skrtac cuvan za se tu lipotu doma svoj'ga se lipote, cuda svita nisu sjena kraja moj'ga