HNK Rijeka 2013/2014

ri5gile
ri5gile
Dokazano ovisan
Pristupio: 27.08.2010.
Poruka: 19.599
25. kolovoza 2013. u 20:32
ma bravooooooooooooooooooo
vec me malo stislo poslije onih par promasaja
neostik je sranje
Hlive
Hlive
Željan dokazivanja
Pristupio: 02.09.2011.
Poruka: 427
25. kolovoza 2013. u 20:33
fino odigrano
svaka cast!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.05.2012.
Poruka: 2.562
25. kolovoza 2013. u 20:33

Na dinamovoj službenoj stranici stigla i je potvrda:

Napadač Dinama Andrej Kramarić je nakon neprimjerenog medijskog istupa poslije utakmice u Koprivnici udaljen iz prve momčadi te ima "slobodne ruke" naći novi klub.

- Andrej je svojim istupom naštetio klubu i momčadi samo par dana uoči vrlo bitne utakmice u Beču te tako jasno pokazao kako mu atmosfera u momčadi nije na prvom mjestu. Jasno je da s takvim razmišljanjem nema mjesta u svlačionici – objasnio je sportski direktor Dinama Zoran Mamić.

ri5gile
ri5gile
Dokazano ovisan
Pristupio: 27.08.2010.
Poruka: 19.599
25. kolovoza 2013. u 20:35
matajsen je napisao/la:

Na dinamovoj službenoj stranici stigla i je potvrda:

Napadač Dinama Andrej Kramarić je nakon neprimjerenog medijskog istupa poslije utakmice u Koprivnici udaljen iz prve momčadi te ima "slobodne ruke" naći novi klub.

- Andrej je svojim istupom naštetio klubu i momčadi samo par dana uoči vrlo bitne utakmice u Beču te tako jasno pokazao kako mu atmosfera u momčadi nije na prvom mjestu. Jasno je da s takvim razmišljanjem nema mjesta u svlačionici – objasnio je sportski direktor Dinama Zoran Mamić.

Vidi cijeli citat


a kakve to veze ima s Rijekom ?

sala mala  

come to papa...

neostik je sranje
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 09.06.2011.
Poruka: 640
25. kolovoza 2013. u 20:42
ri5gile je napisao/la:
matajsen je napisao/la:

Na dinamovoj službenoj stranici stigla i je potvrda:

Napadač Dinama Andrej Kramarić je nakon neprimjerenog medijskog istupa poslije utakmice u Koprivnici udaljen iz prve momčadi te ima "slobodne ruke" naći novi klub.

- Andrej je svojim istupom naštetio klubu i momčadi samo par dana uoči vrlo bitne utakmice u Beču te tako jasno pokazao kako mu atmosfera u momčadi nije na prvom mjestu. Jasno je da s takvim razmišljanjem nema mjesta u svlačionici – objasnio je sportski direktor Dinama Zoran Mamić.

Vidi cijeli citat


a kakve to veze ima s Rijekom ?

sala mala  

come to papa...

Vidi cijeli citat


Srećko, reagiraj!  
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.06.2012.
Poruka: 844
25. kolovoza 2013. u 20:51
Svašta su promašivali al pobjeda je pobjeda nova tri boda su tu idemo sada na Stuttgart
George Bush
George Bush
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.05.2013.
Poruka: 3.691
25. kolovoza 2013. u 20:52
ajde, na kraju dobra utakmica sa naše strane
čim je ušao Alispahić
dobrano smo se ispromašivali a i statistika na kraju utakmice mi je sumljiva, pa ja se ne sječam da je HD otpucao na gol osim iz penala
SAMO RIJEKA !!!!
oggy
oggy
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.08.2011.
Poruka: 3.010
25. kolovoza 2013. u 20:53
odigral smo dobru tekmu vidjelo se da igraci igraju s kocnicom tocno onoliko koliko treba,a i takvi su stvorili 5 ,6 vrlo dobrih prilika i zabilI 2 gola,ja prezadovoljan pogotovo sto je ovo bila druga ekipa prakticki,danas su od nasih mocinic,Ajaji i Pokrivac bili odlicni,bertosa ok ali je par puta i protiv ovakvog protivnika ispao s druge strane ljepa asistencija.
ri5gile
ri5gile
Dokazano ovisan
Pristupio: 27.08.2010.
Poruka: 19.599
25. kolovoza 2013. u 20:54
Bravo, tako se pobjeduje, rutina s hrpom igraca iz drugog plana
Totalna dominacija, posebno od 60 na dalje, kada su ovi pali
Da je Benko igrao pukla bi petarda ali ne Rijeke nego Benka
HD me malo razocarao, citao da su dobro do sada igrala, uboli Dinamu bod itd, po meni jazavci totalni
Odlicno pred europu
FF
neostik je sranje
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 03.02.2013.
Poruka: 925
25. kolovoza 2013. u 20:58
Nisu oni tako loši koliko smo mi jaki. Neki kenjatori to nikako ne mogu sebi utuvit u glavu.
  • Najnovije
  • Najčitanije