2fast je napisao/la:
sahertorta je napisao/la:
052 je napisao/la:
Kompe, a vaši elementi na zapadu?Di to svrstavate?Zamislite da vam se netko na derbiju sa hajdinom usred centralne digne i kod protivničkog gola se okrene prema publici i počne provocirati mimikom i deranjem hajduk ili dinamo kao što je ovaj vaš ri-je-ka?
Ja sam vam prvi zapjeskao na kraju jer ste boljom igrom zaslužili, i nemojte u isti koš svrstavati sve puležane, ima i onih ki bi vas popeljali na kafe, ali već duže vrime odbijate, jel tako ZOBA?

Vidi cijeli citat
Čekaj,znači vi doživljavate Rijeku i Riječane kao mi dinamo i torcidu?

Volim rivalstva i drago mi je ako je tako,ali nisam mislio da je baš tako. Zapravo ne znam odkuda tolika netrepeljivost prema Rijeci i Riječanima s obzirom da smo jako blizu,nikada nismo bili neki konkurenti na tablici,većina Puležana je često u Rijeci i obratno,puno vas je kod nas po fakultetu,imate bez ikakvih problema otvoren istarski klub u Rijeci i često se tamo zajedno opijamo itd.
Drago mi je ako smo vam mi rivali i osijećate prema nama kao mi prema haj ili dinamu,samo mi je malo čudno kako je izabrana baš Rijeka i Riječani s obzirom da nam je čak i mentalitet sličan,da ne kažem isti.
Vidi cijeli citat
Nisam htjeo komentirat ali moram.....
Meni na vasoj tribini covjek jebe mater jer navijam za istru, vas majmun skace na nasoj glavnoj kod vaseg gola, tko je tu lud?
Okrenite samo situaciju, kako bi bilo da hajduk povede a neki hajdukovac skace po vasoj glavnoj i provocira?
I da, ne gledamo vas dobro......dodem na kantridu s prijateljima i frendu se auto polupa jer je tablica PU.
Nikad necu razumjet skandiranje istarske picke i koza je kurva......kapetan vam je istrijan, njegov tata navijac istre, imate jos istrijana, buzecana dosta navija za rijeku a istrijani su.
I onda smo mi sugavi, ma nabijem vas na k.
Forza Istra
Vidi cijeli citat
Srce mamino ako ti smetaju koze,srbi,tovari,riječke pičke,ili istarska govna mani se nogometa i svega što nogomet i navijanje nosi i kreni u crkvu po uzoru na vrlog izbornika. Pa koji nromalan čovjek navijačke provokacije doživljava osobno?
Meni je uvijek lijepo u Puli,a kad je utakmica ne navijam puno,ali "Istrake pičke" ne propuštam.
Čovijek nije majmun nego faca valjda,zapravo ovisi kako ko uzme,meni to daje na zanimljivosti samog nogometa i događaja oko nogometa. I vaši i naši koji to rade su face,a ne majmuni,ja bi vašeg za vrijeme utakmice isto zalijepio kada bi Rijeka gubila a on skočio na gol,ali budi uvjeren da mi je Pula,Puležani i NK Istra najdraži od svih nakon Rijeke.
Na svakom stadionu trebala bi bit takva negostoljubivost i netrepeljivost ua vrijeme utakmice,onda je veći gušt pobijedit protivnika. Pa koji mi je gušt da Rijeka pobjedi npr Pomorca kada znam da to neće nikoga rastužit jer Pomorac nema navijače. Bit utakmice je da na kraju jedni se vesele,drugi tuguju,danas smo slavili mi(i onaj s vaše tribnie

),vi plačete i poprilično ste nervozni i frustrirani

. Bez toga nema gušta,sve najbolje u nastavku prvenstva
