HNK Rijeka 2013/2014

Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
George Bush
George Bush
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.05.2013.
Poruka: 3.691
23. rujna 2013. u 20:25
biti će veliki interes hajdukovaca, ali mi smo im dužni valjda osigurati 5% kapaciteta što je u ovom slučaju580mijesta, a to je onaj mali i veliki sektor skroz desno na E tribini, tako da ostaje sredina tampon zona i 800-tinjak mjesta na E1
SAMO RIJEKA !!!!
lakrdija
lakrdija
Potencijal za velika djela
Pristupio: 04.09.2010.
Poruka: 4.167
23. rujna 2013. u 20:27
insajdersko službena
Angel Dust
Angel Dust
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.06.2013.
Poruka: 2.635
23. rujna 2013. u 20:29
lakrdija je napisao/la:
insajdersko službena
Vidi cijeli citat

To je loše,ful su napaljeni,svuda najavljuju da ih dolazi masu.Moglo bi ih doć brdo bez karata pa će još bit sranja ako ih ne puste unutra.
...ti si nam najveća radost...
George Bush
George Bush
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.05.2013.
Poruka: 3.691
23. rujna 2013. u 20:34
Angel Dust je napisao/la:
lakrdija je napisao/la:
insajdersko službena
Vidi cijeli citat

To je loše,ful su napaljeni,svuda najavljuju da ih dolazi masu.Moglo bi ih doć brdo bez karata pa će još bit sranja ako ih ne puste unutra.
Vidi cijeli citat


loše? zašto?
treba im te karte poslati u Split i to je to
bez karata nema prolaza sa kontrolnih točki
iskreno i ja bi želio da mogu svi prisustvovati i doći na Kantridu, a i zadnjih godina nije bilo nikakvih incidenata sa njihove ili naše strane, međutim tako je kako je
SAMO RIJEKA !!!!
Angel Dust
Angel Dust
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.06.2013.
Poruka: 2.635
23. rujna 2013. u 20:36
George Bush je napisao/la:
Angel Dust je napisao/la:
lakrdija je napisao/la:
insajdersko službena
Vidi cijeli citat

To je loše,ful su napaljeni,svuda najavljuju da ih dolazi masu.Moglo bi ih doć brdo bez karata pa će još bit sranja ako ih ne puste unutra.
Vidi cijeli citat


loše? zašto?
treba im te karte poslati u Split i to je to
bez karata nema prolaza sa kontrolnih točki
iskreno i ja bi želio da mogu svi prisustvovati i doći na Kantridu, a i zadnjih godina nije bilo nikakvih incidenata sa njihove ili naše strane, međutim tako je kako je
Vidi cijeli citat

Ok,to je rješenje,ali znaš da oni dolaze iz svi krajeva Hrvatske,ne samo iz ST,tako da je to malo teže kontrolirati.
...ti si nam najveća radost...
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.09.2013.
Poruka: 7.740
23. rujna 2013. u 20:45
Dobit će karata koliko ih stane u onaj kavez i gotovo.Poslat im karte u Hajduk ili u KN pa neka sami razdjele i plate. Po mogućnosti po predračunu 
George Bush
George Bush
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.05.2013.
Poruka: 3.691
23. rujna 2013. u 20:47
oni?
ko da su vanzemaljci
meni iskreno ne smeta da ih dođe što više, možda bude problema,ali to se riješi tako da karte dobije klub, i ona njihova udruga
i to je to
pa nije to napad na Staljingrad
imaju 600 karata (po meni malo) i vozdra
SAMO RIJEKA !!!!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.09.2013.
Poruka: 1.031
23. rujna 2013. u 21:07
A policija ima najavu da ih stiže masu, tražili su veliku parcelu u zoni na Kukuljanovu za smještaj iiiia, iiiia, iiiia..
George Bush
George Bush
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.05.2013.
Poruka: 3.691
23. rujna 2013. u 21:08
čokoladna torta briljira na temi jadranski derbi, molim pogledati
[uredio George Bush - 23. rujna 2013. u 21:09]
SAMO RIJEKA !!!!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.12.2011.
Poruka: 718
23. rujna 2013. u 21:15
zasto ne otvorite i drugi kavez kao protiv stuttgarta...to je malo vise od 1000 ako se ne varam i opet ima neka tampon zona
  • Najnovije
  • Najčitanije