HNK Rijeka 2013/2014

zoba
zoba
Potencijal za velika djela
Pristupio: 11.06.2009.
Poruka: 1.916
25. rujna 2013. u 09:05
whitewidow je napisao/la:

Anas Sharbini : Nisam budala, znam da igram loše, ali... Hajduk sam uvijek slomio!

trpaj sirotinju 

Vidi cijeli citat



Hm !

http://sportske.jutarnji.hr/spaco--kazna-za-anas-jer-je-vozio-auto-po-tartan-stazi--ma-dajte-molim-vas----on-je-malo-nestasan-/930670/


http://sportske.jutarnji.hr/dogodi-se-svakome--anas-sharbini-sjeou-krivi-autobus-i-umalo-otisao-s-igracima-lecha/924022/

Ma ljubimo mi tebe, naš grobnički trubilo . Samo ti karakterima zafitilji dva komada pa ču ti ja dat i mog Golfa da se vozaš, ako hoćeš i po Korzu .
...to je pitanje za predsjednika policije i ministarstvo MUP-a...

http://www.youtube.com/watch?v=Sq502Jnnbp8&feature=related
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.09.2013.
Poruka: 7.740
25. rujna 2013. u 09:10
Grobnički Mario Balloteli
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 13.12.2011.
Poruka: 163
25. rujna 2013. u 09:23
Roberto je napisao/la:
Igorino, ćemo subotu pred utakmicu opet storit karusel od Trsata do Kantride ?
Vidi cijeli citat


Drage volje ali me brinu dvije stvari a to je ono malo RIJEČKIH TOVARA šta ih je ostalo prikriveno ipak ne želim da nekome završi kamik va staklu onako na kvarnjaka kako samo oni znaju  a i panduri bi mogli gledat ko provokaciju tako da karusel pustimo za Betis ipak je to VEĆI KLUB koji nam dolazi
Muto 11
Muto 11
Željan dokazivanja
Pristupio: 05.04.2013.
Poruka: 242
25. rujna 2013. u 09:35
HAHAHAHAO:

NK Istra 1961-HNK Rijeka  2:3

Utakmica je odigrana  u subotu 22. rujna u 19.00 sati u Puli na stadionu  “Aldo Drosina” pred 4.000 gledatelja. Među njima se našlo oko 1000 pripadnika navijačke skupine Demoni (NK Istra),  te oko 500 pripadnika Armade (navijačka skupina HNK Rijeka).

Na utakmici nije bilo većih incidenata osim pred kraj utakmice, kada smo zabilježili jednu baklju Demona, koja je ubrzo ugašena intervencijom drugih pripadnika te navijačke skupine.
Za Rijeku se ne navija - Rijeku se voli !
Smirena Bubica
Smirena Bubica
Željan dokazivanja
Pristupio: 02.09.2013.
Poruka: 364
25. rujna 2013. u 09:42
Roberto je napisao/la:
zoba je napisao/la:


Ma ljubimo mi tebe, naš grobnički trubilo . Samo ti karakterima zafitilji dva komada pa ču ti ja dat i mog Golfa da se vozaš, ako hoćeš i po Korzu .
Vidi cijeli citat



ahahahahahahaha      


Danas je trening u 11:00 h na Kantridi. 

Vidi cijeli citat


 a jgb. nadao sam se da je popodne.

iSpOd StIjEnA 2
iSpOd StIjEnA 2
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.05.2010.
Poruka: 11.084
25. rujna 2013. u 09:51
Roberto je napisao/la:
Obično bude popodne no ovaj tjedan Kek očito mijenja satnicu i raspored.
Vidi cijeli citat


Roberto zajebali su te sa Kanala Ri.nema snimke Miškovića

Bit ćemo prvaci iduće godine.....fenix369-Kad mi srce stane kucatMoja dusa tad ce ostatNa tom mjestu ispod stijenaZa sva vremena
Mr. Pennypacker
Mr. Pennypacker
Dokazano ovisan
Pristupio: 08.06.2012.
Poruka: 15.676
25. rujna 2013. u 10:21
Drago mi je da se Ajayi (zna se vec koliko puta sam lobirao za njega) i Okechukwu pokazuju na ovim prijateljskima, ne bih imao nista protiv jednog nigerijskog plesa u subotu.
[uredio Mr. Pennypacker - 25. rujna 2013. u 10:21]
RIJEKA PRVAK! FF! √ Kako skrtac cuvan za se tu lipotu doma svoj'ga se lipote, cuda svita nisu sjena kraja moj'ga
USF1926
USF1926
Mali dioničar
Pristupio: 06.03.2012.
Poruka: 6.359
25. rujna 2013. u 10:30
Mr. Pennypacker je napisao/la:
Drago mi je da se Ajayi (zna se vec koliko puta sam lobirao za njega) i Okechukwu pokazuju na ovim prijateljskima, ne bih imao nista protiv jednog nigerijskog plesa u subotu.
Vidi cijeli citat


Okechukwu bi mogao biti totalno iznenadjenje...
Si Spiritus pro nobis, quis contra nos?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.09.2013.
Poruka: 7.740
25. rujna 2013. u 10:31
Baš me zanima koji mu je nadimak u ekipi.
Angel Dust
Angel Dust
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.06.2013.
Poruka: 2.635
25. rujna 2013. u 10:38
A još kad od Hajduka kupimo za sitnu lovu Kouassia!
Zamislite samo ofenzivni dio vezne linije u taktici 4-2-3-1 Ajayi-Okechukwu-Kouassi

EDIT:zanima me tko će prvi uletit

[uredio Angel Dust - 25. rujna 2013. u 10:39]
...ti si nam najveća radost...
  • Najnovije
  • Najčitanije