HNK Rijeka 2013/2014

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 05.06.2013.
Poruka: 1.223
25. rujna 2013. u 10:48
komplet ulaznica za EL u džepu.......nažalost EL odgledat ću sa E tribine jer se štedi za Lyon....
USF1926
USF1926
Mali dioničar
Pristupio: 06.03.2012.
Poruka: 6.359
25. rujna 2013. u 11:07
Joj, ne, izgleda da su pobrisali temu za jadranski derbi...
Si Spiritus pro nobis, quis contra nos?
ronaldinjo
ronaldinjo
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.08.2011.
Poruka: 2.934
25. rujna 2013. u 11:10
Angel Dust je napisao/la:
A još kad od Hajduka kupimo za sitnu lovu Kouassia!
Zamislite samo ofenzivni dio vezne linije u taktici 4-2-3-1 Ajayi-Okechukwu-Kouassi

EDIT:zanima me tko će prvi uletit

Vidi cijeli citat

Ma dat će vama Mamić još koji otpadak!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 18.08.2009.
Poruka: 4.776
25. rujna 2013. u 11:15
Roberto je napisao/la:
Obično bude popodne no ovaj tjedan Kek očito mijenja satnicu i raspored.
Vidi cijeli citat


bice da kek tebe izbjegava 
Angel Dust
Angel Dust
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.06.2013.
Poruka: 2.635
25. rujna 2013. u 11:15
ronaldinjo je napisao/la:
Angel Dust je napisao/la:
A još kad od Hajduka kupimo za sitnu lovu Kouassia!
Zamislite samo ofenzivni dio vezne linije u taktici 4-2-3-1 Ajayi-Okechukwu-Kouassi

EDIT:zanima me tko će prvi uletit

Vidi cijeli citat

Ma dat će vama Mamić još koji otpadak!
Vidi cijeli citat

Od Dinama smo uzeli sve šta je vrijedilo,sad prelazimo na vas!
...ti si nam najveća radost...
USF1926
USF1926
Mali dioničar
Pristupio: 06.03.2012.
Poruka: 6.359
25. rujna 2013. u 11:24

Utakmica Primorje – Primorac na rasporedu je odmah nakon nogometnog ogleda Rijeke i Hajduka?

- Bilo bi nam drago opet vas vidjeti u velikom broju na bazenu. Skoknite u subotu poslije nogometa do nas na porciju vrhunskog vaterpola. Meni je samo žao što neću moći pogledati svog Hajduka, kroz smijeh je u ugodnom tonu zaključio Šetka.

http://www.sportcom.hr/regionalni-sport/primorje-08/vaterpolo/anđelo-setka-vaterpolist-primorja-ne-zanosimo-se-osvojenim-turnirom-jug-ove-sezone-nema-imperativ.html

Ovome bi netko nakon nogometnog derbija mogao vezat grotu za nogu... 

Si Spiritus pro nobis, quis contra nos?
spilice
spilice
Potencijal za velika djela
Pristupio: 24.07.2009.
Poruka: 2.822
25. rujna 2013. u 11:26
USF1926 je napisao/la:

Utakmica Primorje – Primorac na rasporedu je odmah nakon nogometnog ogleda Rijeke i Hajduka?

- Bilo bi nam drago opet vas vidjeti u velikom broju na bazenu. Skoknite u subotu poslije nogometa do nas na porciju vrhunskog vaterpola. Meni je samo žao što neću moći pogledati svog Hajduka, kroz smijeh je u ugodnom tonu zaključio Šetka.

http://www.sportcom.hr/regionalni-sport/primorje-08/vaterpolo/anđelo-setka-vaterpolist-primorja-ne-zanosimo-se-osvojenim-turnirom-jug-ove-sezone-nema-imperativ.html

Ovome bi netko nakon nogometnog derbija mogao vezat grotu za nogu... 

Vidi cijeli citat


Šta je on jedini u Rijeci koji navija za Hajduka ?

Jastog = nepismeno zlo
ronaldinjo
ronaldinjo
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.08.2011.
Poruka: 2.934
25. rujna 2013. u 11:27
Angel Dust je napisao/la:
ronaldinjo je napisao/la:
Angel Dust je napisao/la:
A još kad od Hajduka kupimo za sitnu lovu Kouassia!
Zamislite samo ofenzivni dio vezne linije u taktici 4-2-3-1 Ajayi-Okechukwu-Kouassi

EDIT:zanima me tko će prvi uletit

Vidi cijeli citat

Ma dat će vama Mamić još koji otpadak!
Vidi cijeli citat

Od Dinama smo uzeli sve šta je vrijedilo,sad prelazimo na vas!
Vidi cijeli citat

Vidim dobro ste krenuli Neretljak, Gabrić, Anas zaobilaznim putem! Ko je sljedeći Vejić možda da i Ahmada uzmete
USF1926
USF1926
Mali dioničar
Pristupio: 06.03.2012.
Poruka: 6.359
25. rujna 2013. u 11:30
ronaldinjo je napisao/la:
Angel Dust je napisao/la:
ronaldinjo je napisao/la:
Angel Dust je napisao/la:
A još kad od Hajduka kupimo za sitnu lovu Kouassia!
Zamislite samo ofenzivni dio vezne linije u taktici 4-2-3-1 Ajayi-Okechukwu-Kouassi

EDIT:zanima me tko će prvi uletit

Vidi cijeli citat

Ma dat će vama Mamić još koji otpadak!
Vidi cijeli citat

Od Dinama smo uzeli sve šta je vrijedilo,sad prelazimo na vas!
Vidi cijeli citat

Vidim dobro ste krenuli Neretljak, Gabrić, Anas zaobilaznim putem! Ko je sljedeći Vejić možda da i Ahmada uzmete
Vidi cijeli citat


Molim nekoga da ponovno otvori temu jadranski derbi... bas je bilo mirno tu do danas.
Si Spiritus pro nobis, quis contra nos?
Angel Dust
Angel Dust
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.06.2013.
Poruka: 2.635
25. rujna 2013. u 11:32
ronaldinjo je napisao/la:
Angel Dust je napisao/la:
ronaldinjo je napisao/la:
Angel Dust je napisao/la:
A još kad od Hajduka kupimo za sitnu lovu Kouassia!
Zamislite samo ofenzivni dio vezne linije u taktici 4-2-3-1 Ajayi-Okechukwu-Kouassi

EDIT:zanima me tko će prvi uletit

Vidi cijeli citat

Ma dat će vama Mamić još koji otpadak!
Vidi cijeli citat

Od Dinama smo uzeli sve šta je vrijedilo,sad prelazimo na vas!
Vidi cijeli citat

Vidim dobro ste krenuli Neretljak, Gabrić, Anas zaobilaznim putem! Ko je sljedeći Vejić možda da i Ahmada uzmete
Vidi cijeli citat

U zimskom prijelaznom roku kupujemo Milovića i Kvasinu.Uprava nam se orijentirala na dovođenje igrača iz manjih sredina
...ti si nam najveća radost...
  • Najnovije
  • Najčitanije