Angel Dust je napisao/la:
mister y je napisao/la:
Angel Dust je napisao/la:
Tko je od forumaša bio u Stuttgartu?Zanima me,ako ste išli za tim,kakav je to princip stolica o kojima Mišković prića na Orlandu?Rekao je da su u Stuttgartu vidjeli nekakav princip s metalnim stolicama koje se spuštaju na pod,ako sam dobro razumio,tako da se na navijačkim tribinama kapacitet podupla u domaćem prvenstvu.
Vidi cijeli citat
Nisam ni skužio da su se mogle sklopiti dok nisam pročitao u NL

Prije će biti da se mogu sklopiti na način da sjedalicu podigneš prema naslonu,nego odložiti. Pa nisu kišobrani.
Vidi cijeli citat
Možda je Mišković nešto krivo skužio,ali on kaže"PRINCIP DI SE STOLICE ŽELJEZNE SPUSTE NA ZEMLJU",pa mi nikako ne ide u glavu koji je to klinac.Možda takav princip stolica nije bio na onoj tribini u Stuttgartu di su bili smješteni naši navijači.
Prodaja ulaznica ti počinje sutra u 9 ujutro,ali ako misliš uzeti D ili E bi ti možda savjetovao da probaš doći ranije.Vjerojatno će te tribine sutra nestati,bar po meni,zbog dosta velikih razlika u cijenama.
Vidi cijeli citat
Joj,nisam siguran,ali mislim da su one stolice na južnom korneru bile željezne,a to ne bi bilo pametno na balkanu pustiti da bude odvojivo i odloživo...
kontao sam oko 7 ujutro po karte,mislim da ću na E,protiv švaba je donijelo sreću,prvi put još od kad je Armada zbog loših rezultata bila tamo,više se ne sjećam koje godine,a i pogled na teren je bolji,viša je pozicija nekako.Koreo sa zapada je izgledao fantazija,da sam na zapadu ne bi ga vidio uživo :)