Sve ovo upućuje da bi jadranski mogao biti tvrd i sa malo golova.Hajduk će pruzit maksimum i biti će voljni prekinut taj mini niz bez pobjede protiv nas,ovo im je sad mozda i najbolja šansa unatrag par sezona iako im ne cvjetaju ruze ni sad.Mi smo u jednom mini problemu jer će nam sredinu nosit igrači koji su jakomalo igrali skupa,Cvijanović koji ničim ne pokazuje da je dobra zamjena za Brezovca,Zlomo koji je daleko od prave forme koja ga je krasila kad je stigao,novopridošli Mišić,teg pristigli Alex.Miks u sredini i potpuno novi napad......Bit će tu pojedenih noktiju još dok sve legne na svoje mjesto.Iako na papiru ne izgleda loše:Vargić-Leovac,Lešković,Mitrović,Tomečak-Cvijanović,Mišić-Tomasov,Alex,Jugović-Balaj.
[uredio CIA - 31. siječnja 2015. u 21:24]