ri5gile je napisao/la:
maznula mu ženu limena glazba Lovran na snimanju spota u Zg
ne znam, ne pušim te pričice, bzvz
inače, kamo si ti Dust, ni te ko ni napadača koji može dati gol
Vidi cijeli citat
Stisle obaveze

ne žalim se dok ima posla.Ali stignem sve popratit,a najbitnije je da je pretplata u žepu.Još par dana pa cemo sve vidjeti na zelenom tepihu.Nekako su mi preidilicno zazvucale one najave Miškovica od prije tjedan,dva.Za sad izgleda imamo kondora u ruci(Alex) i dva goluba(de Lucas i Valencia) koja su pobjegla s grane.
Inace,insajderska od Septimusa mi i ne izgleda toliko nerealna,samo sam,kao i ti malo skeptican radi razvoja cijele situacije.Kao da mu je ta prevara nekako došla u pravi trenutak...
...ti si nam najveća radost...