HNK Rijeka 2014/2015
tom 1902 je napisao/la:
Ošneš je napisao/la:
tom 1902 je napisao/la:
Ošneš je napisao/la:
A jeli se tome možeš ovdi prid ljudima zaklet onim šta ti je najsvetije u životu da bi penal također bija nedosuđen da je bijeli igrač na ovaj način srušija plavog igrača?Da li se moš zaklet da bi se onaj poništeni gol bijelim igračima isto poništija plavim igračima?
I u tome je problem tome, ne u centimetrima, spornim situacijama, nego kriteriju, to je ono šta čini suca dobrim ili lošim, a kriterij koji imaju hrvatski suci je smijurija nad smijurijama, kriterij u biti uopće ne postoji, pogotovo kad igraju ove Mamićev ljige bez obraza i bez ikakve vrste morala, onda kreće dobro staro sijeckanje igre, protivnički napadač napravi jedno 16 faula u napadu, Dinamo uvik ima neku tupu neuku sikiru koja u Europi dobije u 16 sekundi žuti karton dok u HNL-u dobije 3 žuta u ciloj sezoni a u većini utakmica ih zasluži tri u jednoj utakmici.
I to je to, to je najveći problem kod hrvatske sudačke organizacije, korumpirane i pod utjecajem onoga ko trenutno vlada u našem nogometu.
Polit benzinom i zapalit, to je rješenje
Vidi cijeli citat
Gle...zaklet se definitivno nemogu ni ja, ni ti ni bilo tko jer nemamo pojma šta je u glavi Zebecu, Mariću, Širiću ili nekom petom...ali definitivno znam da se takav penal sudi za Dinamo da bi prvi rekao da nije jer ne živim niti od Dinama niti od Hajduka...simpatiziram Dinamo ( ili ono šta je od njega ostalo) ali prije svega hoću biti kolko-tolko realan.
Šta se tiće toga da je Dinamo povlašten...to definitivno je, kao i Rijeka u nekim utakmicama ili Hajduk. Ali akomalo bolje pogledaš u Europi ko od tih " velikih " nije povlašten...Real, Barca, Manchester za vrijeme Fergusona, Juve...jbg veliki su uvijek u prednosti i drugačije ih se gleda i nemoj molim te misliti da opravdavam nepravdu ili krađu samo tvrdim da svugdje postoje povlašteni.
Vidi cijeli citat
Istina, dobro zboriš.
Ali za razliku od tih gore nabrojanih mi imamo jedan problem.
Naime naša sudačka organizacija je dokazano korumpirana i dokazano je da su sadašnji suci primali mito za pošteno suđenje, a da se osim dva glavna nitko nije maka od tih sudaca.
Pa Bruno Marić oće gradit nekakve kampove, ludila, planovi koje jedan kokošarski HNL sudac sigurno ne može zaradit sudeći po pašnjacima HNL-a.
Dakle tu nije u pitanju povlašenost velikih, nego opravdana sumnja da se za nekoga konstanto sudi, da ga se sudačkim kriterijem čuva od bilo kakvih "neugudonosti" a to prelazi debelo sve granice "povlaštenosti" nego je u pitanju čisti kriminal.
Vidi cijeli citat
Tu se slažemo da je većina sudaca korumpirana ali ti ni nemožeš doći na prvu ligu bez da nešto odrađuješ, barem je tako u ovoj mojoj okolici ( Zagreb, Zagorje)! Pa i u županijskim ligama u kojima igraju amateri za možda neke sitne naknade postoji korupcija a kako nebi u sustavu u kojem se okreću milijuni. Ali nije to samo u nogometu...zar su košarka ili rukomet lišeni toga? Ja mislim da nisu
Vidi cijeli citat
Ne nisu, ali isto mislin da u ovoj mjeri ka šta je u nogometu to ipak nije u košarci ili rukometu, jer bi se valjda neko i bunija barem tu i tamo, kad ono non stop muk.
Ali u slučaju nogometu imamo dokazanu korumpiranost, dakle ne sumnje ili indicije, nego baš dokaz, a ništa se nije maklo ni dogodilo, to je ipak malo veći nivo odvratnosti, bez obzira šta živimo di živimo
Ošneš je napisao/la:
tom 1902 je napisao/la:
Ošneš je napisao/la:
tom 1902 je napisao/la:
Ošneš je napisao/la:
A jeli se tome možeš ovdi prid ljudima zaklet onim šta ti je najsvetije u životu da bi penal također bija nedosuđen da je bijeli igrač na ovaj način srušija plavog igrača?Da li se moš zaklet da bi se onaj poništeni gol bijelim igračima isto poništija plavim igračima?
I u tome je problem tome, ne u centimetrima, spornim situacijama, nego kriteriju, to je ono šta čini suca dobrim ili lošim, a kriterij koji imaju hrvatski suci je smijurija nad smijurijama, kriterij u biti uopće ne postoji, pogotovo kad igraju ove Mamićev ljige bez obraza i bez ikakve vrste morala, onda kreće dobro staro sijeckanje igre, protivnički napadač napravi jedno 16 faula u napadu, Dinamo uvik ima neku tupu neuku sikiru koja u Europi dobije u 16 sekundi žuti karton dok u HNL-u dobije 3 žuta u ciloj sezoni a u većini utakmica ih zasluži tri u jednoj utakmici.
I to je to, to je najveći problem kod hrvatske sudačke organizacije, korumpirane i pod utjecajem onoga ko trenutno vlada u našem nogometu.
Polit benzinom i zapalit, to je rješenje
Vidi cijeli citat
Gle...zaklet se definitivno nemogu ni ja, ni ti ni bilo tko jer nemamo pojma šta je u glavi Zebecu, Mariću, Širiću ili nekom petom...ali definitivno znam da se takav penal sudi za Dinamo da bi prvi rekao da nije jer ne živim niti od Dinama niti od Hajduka...simpatiziram Dinamo ( ili ono šta je od njega ostalo) ali prije svega hoću biti kolko-tolko realan.
Šta se tiće toga da je Dinamo povlašten...to definitivno je, kao i Rijeka u nekim utakmicama ili Hajduk. Ali akomalo bolje pogledaš u Europi ko od tih " velikih " nije povlašten...Real, Barca, Manchester za vrijeme Fergusona, Juve...jbg veliki su uvijek u prednosti i drugačije ih se gleda i nemoj molim te misliti da opravdavam nepravdu ili krađu samo tvrdim da svugdje postoje povlašteni.
Vidi cijeli citat
Istina, dobro zboriš.
Ali za razliku od tih gore nabrojanih mi imamo jedan problem.
Naime naša sudačka organizacija je dokazano korumpirana i dokazano je da su sadašnji suci primali mito za pošteno suđenje, a da se osim dva glavna nitko nije maka od tih sudaca.
Pa Bruno Marić oće gradit nekakve kampove, ludila, planovi koje jedan kokošarski HNL sudac sigurno ne može zaradit sudeći po pašnjacima HNL-a.
Dakle tu nije u pitanju povlašenost velikih, nego opravdana sumnja da se za nekoga konstanto sudi, da ga se sudačkim kriterijem čuva od bilo kakvih "neugudonosti" a to prelazi debelo sve granice "povlaštenosti" nego je u pitanju čisti kriminal.
Vidi cijeli citat
Tu se slažemo da je većina sudaca korumpirana ali ti ni nemožeš doći na prvu ligu bez da nešto odrađuješ, barem je tako u ovoj mojoj okolici ( Zagreb, Zagorje)! Pa i u županijskim ligama u kojima igraju amateri za možda neke sitne naknade postoji korupcija a kako nebi u sustavu u kojem se okreću milijuni. Ali nije to samo u nogometu...zar su košarka ili rukomet lišeni toga? Ja mislim da nisu
Vidi cijeli citat
Ne nisu, ali isto mislin da u ovoj mjeri ka šta je u nogometu to ipak nije u košarci ili rukometu, jer bi se valjda neko i bunija barem tu i tamo, kad ono non stop muk.
Ali u slučaju nogometu imamo dokazanu korumpiranost, dakle ne sumnje ili indicije, nego baš dokaz, a ništa se nije maklo ni dogodilo, to je ipak malo veći nivo odvratnosti, bez obzira šta živimo di živimo
Vidi cijeli citat
Dogodile su se neke sitne, kozmetičke promjene ali suština je ista...ali ko bi to po tebi trebao riješiti?
tom 1902 je napisao/la:
Ošneš je napisao/la:
tom 1902 je napisao/la:
Ošneš je napisao/la:
tom 1902 je napisao/la:
Ošneš je napisao/la:
A jeli se tome možeš ovdi prid ljudima zaklet onim šta ti je najsvetije u životu da bi penal također bija nedosuđen da je bijeli igrač na ovaj način srušija plavog igrača?Da li se moš zaklet da bi se onaj poništeni gol bijelim igračima isto poništija plavim igračima?
I u tome je problem tome, ne u centimetrima, spornim situacijama, nego kriteriju, to je ono šta čini suca dobrim ili lošim, a kriterij koji imaju hrvatski suci je smijurija nad smijurijama, kriterij u biti uopće ne postoji, pogotovo kad igraju ove Mamićev ljige bez obraza i bez ikakve vrste morala, onda kreće dobro staro sijeckanje igre, protivnički napadač napravi jedno 16 faula u napadu, Dinamo uvik ima neku tupu neuku sikiru koja u Europi dobije u 16 sekundi žuti karton dok u HNL-u dobije 3 žuta u ciloj sezoni a u većini utakmica ih zasluži tri u jednoj utakmici.
I to je to, to je najveći problem kod hrvatske sudačke organizacije, korumpirane i pod utjecajem onoga ko trenutno vlada u našem nogometu.
Polit benzinom i zapalit, to je rješenje
Vidi cijeli citat
Gle...zaklet se definitivno nemogu ni ja, ni ti ni bilo tko jer nemamo pojma šta je u glavi Zebecu, Mariću, Širiću ili nekom petom...ali definitivno znam da se takav penal sudi za Dinamo da bi prvi rekao da nije jer ne živim niti od Dinama niti od Hajduka...simpatiziram Dinamo ( ili ono šta je od njega ostalo) ali prije svega hoću biti kolko-tolko realan.
Šta se tiće toga da je Dinamo povlašten...to definitivno je, kao i Rijeka u nekim utakmicama ili Hajduk. Ali akomalo bolje pogledaš u Europi ko od tih " velikih " nije povlašten...Real, Barca, Manchester za vrijeme Fergusona, Juve...jbg veliki su uvijek u prednosti i drugačije ih se gleda i nemoj molim te misliti da opravdavam nepravdu ili krađu samo tvrdim da svugdje postoje povlašteni.
Vidi cijeli citat
Istina, dobro zboriš.
Ali za razliku od tih gore nabrojanih mi imamo jedan problem.
Naime naša sudačka organizacija je dokazano korumpirana i dokazano je da su sadašnji suci primali mito za pošteno suđenje, a da se osim dva glavna nitko nije maka od tih sudaca.
Pa Bruno Marić oće gradit nekakve kampove, ludila, planovi koje jedan kokošarski HNL sudac sigurno ne može zaradit sudeći po pašnjacima HNL-a.
Dakle tu nije u pitanju povlašenost velikih, nego opravdana sumnja da se za nekoga konstanto sudi, da ga se sudačkim kriterijem čuva od bilo kakvih "neugudonosti" a to prelazi debelo sve granice "povlaštenosti" nego je u pitanju čisti kriminal.
Vidi cijeli citat
Tu se slažemo da je većina sudaca korumpirana ali ti ni nemožeš doći na prvu ligu bez da nešto odrađuješ, barem je tako u ovoj mojoj okolici ( Zagreb, Zagorje)! Pa i u županijskim ligama u kojima igraju amateri za možda neke sitne naknade postoji korupcija a kako nebi u sustavu u kojem se okreću milijuni. Ali nije to samo u nogometu...zar su košarka ili rukomet lišeni toga? Ja mislim da nisu
Vidi cijeli citat
Ne nisu, ali isto mislin da u ovoj mjeri ka šta je u nogometu to ipak nije u košarci ili rukometu, jer bi se valjda neko i bunija barem tu i tamo, kad ono non stop muk.
Ali u slučaju nogometu imamo dokazanu korumpiranost, dakle ne sumnje ili indicije, nego baš dokaz, a ništa se nije maklo ni dogodilo, to je ipak malo veći nivo odvratnosti, bez obzira šta živimo di živimo
Vidi cijeli citat
Dogodile su se neke sitne, kozmetičke promjene ali suština je ista...ali ko bi to po tebi trebao riješiti?
Vidi cijeli citat
Eheee to san tija. To bi svaki normalni savez rješija i bija pritom zgrožen, naš je to gurnija pod tapeh izjavija kako nema nikih problema, i s time bacili ljagu na čitavi naš nogomet i podigli sumnje na jedan još veći nivo jer su time dokazalli kako su bili dio toga.
A mi danas pričamo o huliganima, par stotina ljudi, dok nam svako kolo u čitavoj ligi bude gledatelja ka na jednoj utakmici druge bundeslige.
Bez rješavanja toga nema ni pomaka ni ničega, nego samo nastavak optuživanja, razdjeljivanja, frustracija i bijesa koji će kad tad puknit baš onako ružno,
Pocelo je , pocelo ....

http://www.novilist.hr/Sport/Nogomet/Radovi-idu-punom-parom-Nice-prva-tribina-na-Rujevici

stadionu na Rujevici



http://www.novilist.hr/Sport/Nogomet/Radovi-idu-punom-parom-Nice-prva-tribina-na-Rujevici
Radovi idu punom parom: Niče prva tribina na Rujevici

Napravljeni su temelji glavne, zapadne tribine, a iz njih su počeli nicati nosivi stupovi na kojima će se montirati elementi tribine koji su već izrađeni u pogonima GP-a Krk
RIJEKA - Na Rujevici se posljednjih tjedana, od pravomoćnosti građevinske dozvole, radi punom parom.
Na jednom od pomoćnih igrališta bačeno je sjeme za travu, te se radi na proširivanju u smjeru zapada, na drugom se dovršava potporni zid sa sjeveroistočne strane. No, najvažnije je da je na mjestu gdje će biti zamjenski stadion počela gradnja prve tribine.
Konkretnije, napravljeni su temelji glavne, zapadne tribine, a iz njih su počeli nicati nosivi stupovi na kojima će se montirati elementi tribine koji su već izrađeni u pogonima GP-a Krk.
Prema nekim grubim procjenama, prva tribina trebali bi početi poprimati konkretnije obrise sredinom svibnja, a svi se unatoč nategnutim rokovima nadaju da će se prva utakmica u novom prvenstvu (sredinom srpnja) odigrati na novomstadionu na Rujevici


[uredio demogorgon - 24. travnja 2015. u 15:49]
Psi laju(dalmatineri i pešekani) a Mamiću pizdarije prolaze.Eto tako bi ja to sazeo.Onog dana kad dalmatineri natjeraju Mamića da skoči u more i dok ga neki shark ne pojede promjene nema.Nek hrvatska policija ovo shvati figurativno,ne zelim da morski pas pojede takvo govno,nije shark ništa kriv.
tom 1902 je napisao/la:
for je napisao/la:
Rompeculos je napisao/la:

evo ga
Vidi cijeli citat
šta mu to pokazuješ pa taj Tom je definitivno vrlo stručna osoba sa dugogodišnjom praksom loptanja ispred osnovne škole
Vidi cijeli citat
Znači ovako...sam Tomečak kaže da nije bio penal ali ti i dalje tvrdiš da je bio...svaka ti čast! nemam pojma šta da ti drugo kažem! A kad je Rijeka toliko pokradena daj molim te stavi gif starta na Ademiju pa da prokomentiramo dal je to za crveni.
A šta se moje prakse tiće mislim da je imam sasvim dovoljno što nisam siguran da mogu za tebe reći.
Vidi cijeli citat
dragi tome, sam Tomečak je to porekao sutradan kad je pogledao snimku (bit će da mu poslije tekme nije bilo najbolje). Ovdje nema veze tko navija za koga jer je vrlo jasno da je penal čist kao suza i nema tog beusana koji poznavatelje ovog sporta može uvijeriti u suprotno. Žao mi je da tako raspravljaš jer ovdje nitko ne piše o tome tko je bolji već tko je oštečen činjeničnim stanjem na terenu. Da, vjerovatno je start Leška bio za crveni ali bio je i jedan Koznikua u 30 sek utakmice u nekim drugim vremenima............ , a ako nastavimo pronaći čemo puno više detalja u kojima je oštečena Rijeka tako da je bolje da prestanemo

- Najnovije
- Najčitanije


Como produljio ugovor s Hrvatom: 'On ima mentalitet kakav želimo izgraditi u klubu'
17 sati•Talijanski nogomet

Mathieu Acapandié potpisao višegodišnji ugovor s Bijelima
21 sat•SuperSport HNL

Dinamo danas igra prvu pripremnu utakmicu - evo gdje i kada je prijenos
23 sata•SuperSport HNL

Inter započeo pregovore s Real Madridom oko dovođenja Nice Paza
1 dan•Talijanski nogomet

Solin još jednu godinu organizira malonogometni turnir pod nazivom 'Zlatni Pan kup Solin 2026'
1 dan•Futsal

Real Madrid aktivirao povratnu klauzulu za Nicu Paza
1 dan•Španjolski nogomet

Mathieu Acapandie nadomak potpisivanju ugovora s Hajdukom
1 dan•SuperSport HNL

Dinamo danas igra prvu pripremnu utakmicu - evo gdje i kada je prijenos
23 sata•SuperSport HNL

Como produljio ugovor s Hrvatom: 'On ima mentalitet kakav želimo izgraditi u klubu'
17 sati•Talijanski nogomet

Mathieu Acapandié potpisao višegodišnji ugovor s Bijelima
21 sat•SuperSport HNL

Radikalna kazna Fife zbog uplitanja politike: Država suspendirana iz svih nogometnih natjecanja pod okriljem
15 sati•Nogometni svijet

Gennaro Gattuso novi je trener Lazija, prva želja mu je Dinamov dragulj težak deset milijuna eura
3 dana•Talijanski nogomet

Simeone gubi prvu zvijezdu napada: 'Najbolja stvar za sve je transfer, želim ispuniti svoj san'
3 dana•Španjolski nogomet

Dejan Lovren napušta PAOK nakon sezone obilježene ozljedama
2 dana•Ostale lige

Real Madrid aktivirao povratnu klauzulu za Nicu Paza
1 dan•Španjolski nogomet





