mister y je napisao/la:
Rompeculos je napisao/la:
nikoništ je napisao/la:
Kolege forumaši, kakva je situacija kod vas? Koji sastav dolazi sutra?
Vidi cijeli citat
Bez pola obrane. Samardzic3 zuta, Mitrovic ozlejda... Ulazi Knezevic. Vracaju se Vesovic, Jugovic, Leovac... Sharbini upitan.
Vidi cijeli citat
Ma,jebo njih

,Mitrović ionako od Hajduka grije klupu,aš se malo počeo zajebavat,a bilo je vrijeme da i Kneževič osjeti malo prvoligaški nogomet nakon godinu dana.
Zaboravio si reći da nam nema ni Hristova,Maleša i Moisesa,kojih doduše nema već jaako dugo. Mislim da se Maleš može pozdravit sa ozbiljnim nogometom.
Maleš lagano trčkara po posebnom programu i mislim da će se na ljeto priključit momčadi, da prođe pripreme...