mozda je napisao/la:
Meni je svejedno ko Hajdukovcu ko ce biti prvak ako mi nismo,samo ove sezone je malo drugacije.Volio bih da uzmete taj naslov,nije bas da vas obozavam,ali ako ce to biti dodatni reful da vec ionako poljuljanu mafiju iz glavnog grada svih Hrvata posalje u povijest,onda navijam za vas svim srcem.Uz to ,proveo sam u Rijeci i jedan ljiepi dio svog zivota.Medjutim,ne bih volio da mi sad prekidamo ovaj svoj niz,pa imam evo jedan prijedlog.Mi vas roknemo ,a vi meni obecajte da cete sve do kraja dobit.
Vidi cijeli citat
Toliko sam napet za utakmicu da sam počeo čitati i ovaj dio foruma

Kakav reful? Bandić ostaje gradonačelnik, Mamić je na slobodi, ide nova "rekonstrukcija momčadi" tj. Tatinih agencija i agenata.