iluridze_sb je napisao/la:
Kako sada stvari stoje, vas novi igrac postati ce veznjak Sirokog Stjepan Loncar. Osim vas, zainteresirani su Udinese i Osijek ali sam igrac preferira vas klub. Ima 21. godinu, standardan U-21 reprezentativac BiH, a od nedavno i clan seniorske rep. BiH. Agresivan, jak u duelima, solidno tehnicki potkovan, momak moze trcati tri dana bez prestanka

slabiji u skoku i nije bas snalazljiv u zavrsnici, da je imao malo vise koncentracije, mogao je zabiti jos 4-5 golova ove sezone
Sin je nekadasnjeg igraca Hrvatskog Dragovoljca Roberta Loncara,
stariji ga ce se vjerovatno sjetiti po tome sto je nokautirao suca Cvitkovica, a dosta je veci potencijal nego Damir Zlomislic kada je dolazio kod vas prije par godina
Vidi cijeli citat