Mateyto je napisao/la:
M4c je napisao/la:
Mateyto je napisao/la:
mitropa kup je napisao/la:
S obzirom na stanje na tržištu teško je za očekivat da će neka velika lova kapnut. Bit će jako puno transfera do 2 milijuna eura za klubove hnl profila.
Za neku veliku lovu moraš biti veliki talent ili dokazana vrijednost.
Vidi cijeli citat
iako možda je ovo i dobra prilika za "reset",davale su se ogromne plaće prosječnim igračima u svim našim klubovima,možda se to devede sad u nekakav balans
Vidi cijeli citat
mi nenamo takve probleme vise, Franko je igrac Genta, a Gorgonu je smanjeno vec, ostalo su sve manje tj realne hnl place ( Halilovic,Loncar itd) ili dica kojih je sad najvise , cak kislim da 9 koji se vrte oko prvih 11 , oni igraju za sitnis
Vidi cijeli citat
pa ok igrač je Genta,ali ne plaća mu Genk plaću nego Rijeka,tako kad on ode gubite na kvaliteti,a ako ostane opet ga treba dobro platit,Gorgon neznam za koliko igra ali ne vjerujem ni da je Čolak ispod 300k?