Fiume o morte je napisao/la:
Meni osobno nebi bilo krivo da Drmić ode...u zadnje vrijeme igra jako loše i svima prigovara a nemoze 2 lopte ustopati....hvala za golove i aj bok....neću suzu pustiti
Vidi cijeli citat
Da ima konstantu sa svojim renomeom nebi on bio kod nas. A realno nemamo mu pravo na nicemu prigovoriti, in svoje obavlja, nije on kriv sta je klasa iznad citave momcadi i sto ponekad drugi nemogu performat kako bi on zelio. Hvala mu, pruzio je vise nego sam osobno ocekivao po dolasku, neka donese taj kup i moze ic di oce sto se mene tice. Nadam se da Tomic ide u Dinamo pa nek tamo provodi svoje zamisli, jos ako ce za njega kapnut od glave koji euro di ces bolje
[uredio Fiuman s Finske - 07. travnja 2022. u 16:20]