Pristupio: 05.01.2014.
Poruka: 790
02. prosinca 2023. u 17:04

Mr. Pennypacker je napisao/la:

Mi moze netko objasniti kakve su ovo izmjene Zeljka Sopica, pogotovo ove u 87. minuti?

Osijek na konopcima citavo drugo poluvrijeme, mi na kraju cuvamo bod (?!).

Idem se odlogirati da ne rigam vatru. Remi ravan porazu.

Vidi cijeli citat

Što reći... ali ajde barem nije Radeljića uveo...

Meni i danas u par slučajeva, pogotovo u prvom poluvremenu, igrači, prvenstveno Banda, nisu znali gdje stajati na terenu osobito prilikom pokušaja pritiska. Nejašmić uvijek sam između linija i riješe nas kao pionire.

Poruka: 383

Jako dobro 2.pol, šteta za pasalica, Fruk je doktor samo takav, malenica igrac utakmice, na 2 gostovanja nismo gol dobili, steta jednostavno, treba obavezno zavrsiti sa 2 pobjede doma i bit ce dobro sve

Poruka: 3.716

Drugo poluvrijeme jako dobro, sve do ovih zadnji izmjena.

Šteta jer vidi se razlika u klasi, ali realizacija i zadnji pas ispod razine. Falit će ova dva boda..

Forma de vivir
FM24
FM24
Pristupio: 07.10.2023.
Poruka: 349
02. prosinca 2023. u 17:07

Jbte šta prigovorate oo zamjenama, koga da ubaci?

Nisu ušli Grgić, Bogojević, Juncaj, Radeljić, Ilinković i Veiga koji više neće igrati očito

idemo
idemo
Pristupio: 09.11.2021.
Poruka: 1.958
02. prosinca 2023. u 17:08

Sada će opet Hajduk dobiti Goricu 1:0 iz jedne ili dvije šanse, a naše će svi hvaliti i govoriti kako smo u potpunosti nadigrali Osijek na njihovom terenu. Popravite tu realizaciju više!

[uredio idemo - 02. prosinca 2023. u 17:09]
Odron
Odron
Poruka: 171
02. prosinca 2023. u 17:09

Ne mogu se oteti dojmu da naši protivnici najbolje utakmice sezone pružaju protiv nas.

Prvo poluvrijeme Osijeka je na razini onog sto su odigrali kontra dinama

Mr. Pennypacker
Dokazano ovisan
Pristupio: 08.06.2012.
Poruka: 13.328

Prva greska vadenje Bande. Taman kako je Osijek pao s pritiskom covjek je prodisao. Recimo Selahi je treba vani ako je vec htio staviti Hodzu.

Druga greska vadenje Ivanovica na ustrb Obregona. Kakav god da je Franjo, on je avion za Obregona koji je gotov igrac.

Treca greska, cemu mijenjati uopce ove zadnje. Selahi i Pasalic ne mogu izdrzati jos 7-8 minuta?

Znaci covjek ne cita igra, nista. Nama ovdje bod nista ne znaci. Zavrsit cemo ispred Osijeka i Gorice ovako ili onako. Nama trebaju sva tri za prvaka.

[uredio Mr. Pennypacker - 02. prosinca 2023. u 17:09]
Puna usta domoljublja, a džepovi državne love.
02. prosinca 2023. u 17:11

idemo je napisao/la:

Hajduk odlazi na 7 bodova pobjedom, a ovdje se broje remiji kao super je bod. Ne znam ako imamo svi isti cilj na kraju. Mozda netko ima cilj biti neporazen. Ne znam.