khaleesi je napisao/la:
Strašno, moram slušat uvrede 45 minuta u domaćoj utakmici jer su kompletno zvuk ugasili, ne čuje se ni pljesak publike, samo torcida, baš ništa osim torcide, kao da je prazan stadion. Čim se malo nešto čuje odma pojačaju torcidu. J** Pa otkazat vas treba, sramota za maxsport, ali to je ta medijska mašinerija.
Otvoren džon Livaje na nogu Dilavera, faul, ok, prvi, nema žutog.
Žaper otvorenim džonom reže Ivanovića, niti faul, a kamoli žuti.
Krovinović reže Godu kramponima, nema žutog.
Taktički je Leko pobijedio prvo poluvrijeme, Kalik nas jako j***
Opet se sudaraju naši tamo po lijevoj strani
Fruk/Janković van, Banda ili Hodža unutra, hitno
Pašalić baš ne želi dodati Pjaci