Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.12.2021.
Poruka: 1.868
01. kolovoza 2024. u 22:24

Ima tu igrača samo ih treba posložit, ova ekipa može bolje od drugog poluvremena

pepe rosso

Ha ha, čuo sudac da se ekipa duri zbog cijena pa rekao evo vam jo 10 minuta u cijeni,  pizdopatnici

01. kolovoza 2024. u 23:35

Ajme meni, uzasno drugo poluvrijeme... Mozda je na TV-u to izgledalo bolje, ali u sumornoj atmosferi na stadionu stvarno je bilo otužno. Negativa u zraku te je mirisalo na kiks. Srećom do njega nije došlo.

Ne mogu se oteti dojmu da je trebalo raskrstiti sa Sopicem na kraju sezone, tesko se moglo ponoviti ono od prošle sezone, a cini se kako je kemija izgubljena.

Stoperi su danas bili uzasni, toliko krivih dodavanja, Cabraja tragikomican kao i novi golman, ostalo sve rubno prolazno. Ne znam sto je s Frukom, ne izgleda dobro. Isto tako Janković, majko moja, nakon ozljede nije isti igrac, ali i nije krilo, niti driblinga niti brzine.

Navijanje, osim par bljeskova, uzasno, najgore na sjeveru Ruje koje sam ja cuo. Rumunji nam održali lekciju po tom pitanju.

Na kraju deranje "ovo je Rijeka" nakon ovakve bruke? WTF? Ako je ovo Rijeka onda nemamo apsolutno nikakve šanse protiv Elfsborga.

Ali nadam se da se forma moze promijenit u narednim tjednima...

iSpOd StIjEnA 2
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.05.2010.
Poruka: 10.476
01. kolovoza 2024. u 23:40

kobra je napisao/la:

Svaka čast onom ko je TV mikrofone namještavao, ovako je bilo zadnja protiv Hajduka

Znaš šta ću ti reći,i nije samo do mikrofona ovaj put bilo

Bit ćemo prvaci iduće godine.....fenix369-Kad mi srce stane kucatMoja dusa tad ce ostatNa tom mjestu ispod stijenaZa sva vremena
Mr. Pennypacker
Pristupio: 08.06.2012.
Poruka: 13.304
02. kolovoza 2024. u 00:12

Prvih 50-tak minuta solidno, sad treba ocijeniti koliko su ozbiljni ovi Rumunji da bi znali nesto vise, ostalo je bilo preslika mnogih utakmica od prosle sezone kad se izasla rano zatvarati utakmica i gdje protivnik samo pukom srecom nije kaznio to.

Za nesto vise treba 2-3 ozbiljna pojacanja (ne igraci za popunu jer takvih imamo vec podosta).

Ovoj momcadi treba napadac pod hitno za pocetak, jedno brzo krilo...

Iako treba joj malo i ideje od trenera, ok je forsirati jedno te isto ako to ide, ali ponekad treba imati plan B, ja i dalje ne znam koji je plan B Sopica.

Puna usta domoljublja, a džepovi državne love.
02. kolovoza 2024. u 00:15

E da, turisti na kraju bome pogurali (barem na istoku), bilo je ih puno, kupuju dresove, salove, majice, hot dogove, nema zime.