Broj jedan, Djale nije vojnik kluba, on je vojnik Miska. Razumljivo, bez Rijeke sumnjam da on moze raditi u nekog velikog klubu za solidnu placu. Covjek je prezivio cetiri smjene.
Broj dva, ovo sto smo danas gledali, sastav, taktika to je sve ostavstina Jablana (aka Sopica), Djale nije doslovno nista novoga donio ovoj ekipi, osim sto svaku utakmicu ostavi glas na terenu. Je li Jankovic i dalje krilo? Je li Petrovic i dalje zadnji vezni a slabiji je na toj poziciji od Selahia? Je li uveo kakvog novog igraca, probudio ove s klupe? Nula bodova.
Broj tri, meni je Djale drag kao lik, ali kad on nakon Elfsborga izjavi: cestitam deckima, dali su sve od sebe, to je laku noc od mene, razumijem da mu je to prva utakmica i da se ne zeli zamjeriti, ali hvaliti igrace nakon poraza, a pogotovo nakon onakve igre je tragikomedija.
[uredio Mr. Pennypacker - 29. kolovoza 2024. u 23:04]
RIJEKA PRVAK! FF! √ Kako skrtac cuvan za se tu lipotu doma svoj'ga se lipote, cuda svita nisu sjena kraja moj'ga