Ljudi nije problem trener,pod Sopicem mi smo jeva prosli rumunjskog drugoligasa,sreca pa su promasili onaj penal,da su pogodili mislim da bi vec tada ispali,drugo sjetite se igre protiv svedana sa igracem vise kada smo ih trebali razmontirati mi smo igrali kao da mi imamo igraca manje,nakon toga stupa Dalovic,znaci nije do trenera tu nesto smrdi puno vise,nemoguce da ekipa koja je prosle godine se borila za naslov ove godine igra kao da su se jucer skupili,nemoguce.Tu je neki daleko veci problem,pa pogledajte Fruka na sto lici ove sezone,to nije ni 50 posto onog igraca od prosle godine.Ja mislim da je nekolicina igraca iz nekog razloga nezadovoljna i hoce otici iz kluba,zbog toga se dogada ovo sto se dogada,ako je to ja bi ih potjero na tribinu do kraja ugovora jer ovo sto su nam priredili nije sramota vec puno vise od toga.