provincijalac je napisao/la:
Ante024 je napisao/la:
Nama je dobro što je ludogorec dobio jer smo sad nositelji ako ispadnemo ,a onako ne bi bili
Vidi cijeli citat
Ante, može jedno pitanje? Vidim da i ovdje i na Osijekovoj temi pišeš "mi", pa me zanima koji je to splet okolnosti i ne znam čega doveo do toga da netko navija i za Osijek i za Rijeku?
Npr. "Nama (Osijeku) ne treba napadač, imamo ih i previše". Usto se raspituješ za cijenu ulaznica, protestiraš jer je previsoka itd.
Ovdje pišeš "Nama (Rijeci) je dobro što je ludogorec dobio..."
Nemam ništa protiv, svega ima na ovom svijetu, ali eto s ovim se još nisam susreo.
Navijam za nase u europi ,nisam ja kao oni iz splita i zagreba da jedva čekam da nasi ispadnu