Jako je teško uopće pretpostaviti kojih će 12 krenuti protiv Lodogoretsa, ali s obzirom da nije dovedeno niti jedno pojačanje, vjerojatno 11 koji su ostali od prošle godine. Selahija i Djuahru će zamijeniti jadni Ndokit ili možda bolje Gojsk i Menalo. Petrovič će na 6, Ndokitili Gojak na njegovo prošlosezonsko mjesto. Čisto sumnjam da je taj Dantas za prvih 11, Husić neće igrati jer smo tu dobri Radeljić-Majstorović, druge prinove bolje ne komentirati. Da probam pogodit prvih 11: Zloma- Oreč-Majstrović-Radeljić-Devetak-Petrovič-Gojak(Endokit)- Menalo-Fruk-Jankovič-Čop.
Jedno 2 klase slabije nego s Djuahrom i Selahijem, s time da ni s njima nije to bila neka ekipa koja može igrati Europu.