worm je napisao/la:
Mallie je napisao/la:
Kaze desetak da nismo nikom skandirali od Novakovića...
Jesmo li uopće i njemu?
Što ti je klub ☹️
Vidi cijeli citat
Igor Novaković šalalala
Ali meni je u glavi čvrsto umemorirano i dalje što je kolega 10 napisao neki dan, da od Igora Novakovića nije vidio nekog da dribla u dresu Rijeke... :(
Vidi cijeli citat
Driblaju svi, ali krilo koje trči nisam vidio od Novakovića, Sove Samardžića, i Johana Smitha. Pokušaja kažnjavani rabone ima, ali to radi i Janković. Krilo trči ispod 11 sekundi na 100. Nabij u for i centriran,ali pogodi, kao nekada Novaković. Smith i Sova nisu dobar primjer ničega osim brzine, ali i brzini pišem, ne o driblingu kako si mi htio nametnuti