Smijesno je govoriti kako Sanchez nema koga staviti, ako nema, zasto isti igraci ne bi odigrali svih 90 minuta.
Ubio je utakmicu protiv Belupa sa zamjenama, protiv Dinama nije prepoznao od starta rupu na desnom beku, sad je opet sve lose. Vise grijesi ma koliko u njemu svi vidjeli vizionara.
Moderni nogomet i 5 izmjena pa se na sliu mora nesto mijenjati, ako nemas dobra rijesenja, ostavis ove na terenu.
Tko je prvi napadac Rijeke, kad zagusne tko igra, tko ce ga vaditi? Ne zna ni Sanchez, dokle god ne bude to znao, nema nista od nikakvog niza.
[uredio Vince Carter 15 - 07. studenog 2025. u 00:00]
Ljudi se uvijek raduju tuđoj nesreći, zaboravljajući da je ta tuđa nesreća njihova vlastita.