ja isto smatram da danas ide "gadna" rotacija, 9 0d 10 HNL igrača ne može izdržati dvije utakmice tjedno u visokom ritmu, visokom za hr pojmove
a protiv Slovenaca se išlo stvarno jako, dugo nisam gledao tako brzu neku momčad u našoj ligi kako je Rijeka igrala
jer opet slijedi europa a Šahtjar je ozbiljan skalp i nebi ga bilo loše skinuti pa se ugurat u gornji dio ždrijeba ovih 16
"Istra" će biti još koliko hoćeš, Šahtjara baš i ne a i za ulovit 3-4 poziciju u HNL, s trenutnim rezultatima, svatko svakog, je dosta i stisnut zadnjih 10 kola
jedino šta baš ne ide na ruku za sljedeće dvije je da je Rijeka postala izrazito domaćinska momčad, dugo vremena to nije bio slučaj i ne kužim zašto je to tako
kako god, danas i punat ok