HNK Rijeka 2026/2027

Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
Vince Carter 15
Vince Carter 15
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.10.2025.
Poruka: 2.380
jučer u 12:23

Mogli bi i ovu majicu staviti u prodaju ako misle zaraditi nesto od "fUn" shopa.

Ljudi se uvijek raduju tuđoj nesreći, zaboravljajući da je ta tuđa nesreća njihova vlastita.
provincijalac
provincijalac
Potencijal za velika djela
Pristupio: 30.08.2024.
Poruka: 1.565
jučer u 12:27

whistle12 je napisao/la:

https://nk-rijeka.hr/zajedno-smo-rijeka-u-prodaji-kompleti-ulaznica-za-novu-sezonu/

Vidi cijeli citat
Uz iznimku Zapada koji je bolesno skup, rekao bih da su ovo korektne cijene za ono što dobiješ. Mi u Osijeku Istok, Sjever i Jug plaćamo tek nešto manje nego vi vaš Istok i Sjever (cca 30-40 eura manje), a gledamo horor. 

Omladino uzmi karabine, ljepši život svima će da sine
idemo
idemo
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.11.2021.
Poruka: 3.402
jučer u 12:28

Vince Carter 15 je napisao/la:

Mogli bi i ovu majicu staviti u prodaju ako misle zaraditi nesto od "fUn" shopa.

Vidi cijeli citat

A mogao je i trebao ovaj momak biti u SAD u ovom trenutku.

Vince Carter 15
Vince Carter 15
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.10.2025.
Poruka: 2.380
jučer u 12:34

Tesko prije Smolcica.

Ljudi se uvijek raduju tuđoj nesreći, zaboravljajući da je ta tuđa nesreća njihova vlastita.
pepe rosso
pepe rosso
Mali dioničar
Pristupio: 17.12.2021.
Poruka: 5.348
jučer u 12:45

Vince Carter 15 je napisao/la:

Mogli bi i ovu majicu staviti u prodaju ako misle zaraditi nesto od "fUn" shopa.

Vidi cijeli citat


A ono, niš jako, Armada ima puno puno bolje artikle, i robu i sve

Ps

A sada idem vidjeti cijene pretplatapa se vraćam kenjat 😎

Day Zero
Vince Carter 15
Vince Carter 15
Potencijal za velika djela
Pristupio: 02.10.2025.
Poruka: 2.380
jučer u 12:49

Ja volim minimalisticke dizajne, mali logo i to je to, zato je meni ovo dobro.😊

Sto se tice pretplata, mene ne zanimaju, samo pojedinacne ulaznice.😁

[uredio Vince Carter 15 - 24. lipnja 2026. u 12:56]
Ljudi se uvijek raduju tuđoj nesreći, zaboravljajući da je ta tuđa nesreća njihova vlastita.
UnoDiNoi
UnoDiNoi
Željan dokazivanja
Pristupio: 19.04.2025.
Poruka: 507
jučer u 13:04

Neki pijani slovaci ili česi kupuju butica, bilo bi bolje česi jer imaju para na bacanje, slovaci osim slovana nitko nema za papar 

pepe rosso
pepe rosso
Mali dioničar
Pristupio: 17.12.2021.
Poruka: 5.348
jučer u 13:06

Samo 10% posto, malo sam razočaran, kada te guze 16 sati na dan pa kazu da će od sada 18 sati onda otupiš, svejedno, tako i karte, a samo 10%, pa daj, možemo mi i jače

Nakon onog povećanja od ravno 140% preklani ovo je kamilica

Najjeftiniji sektor na zapadu sam za 23/24 plaćao 160, za 26/27 bi trebao platiti 420, cca 163% kroz 3 godine, altroke inflacija

+30 članstvo i meni x4, nebitno za priču, samo stavljam u kontekst dali da idem konobarit ovo ljete tijekom godišnjeg ili da odustanem

Neću ni riječi, ostavljam svakom da odluči za sebe, očigledno bolje nismo ni zaslužili

Day Zero
pepe rosso
pepe rosso
Mali dioničar
Pristupio: 17.12.2021.
Poruka: 5.348
jučer u 13:18

UnoDiNoi je napisao/la:

Neki pijani slovaci ili česi kupuju butica, bilo bi bolje česi jer imaju para na bacanje, slovaci osim slovana nitko nema za papar 

Vidi cijeli citat


Ša je ovo, prodaju se Zloma, Ndokit i Butić a Fruka ni Bara ne može utopit

Čekam vijest da je Rukavina prodan u Turkmenistan

Day Zero
pepe rosso
pepe rosso
Mali dioničar
Pristupio: 17.12.2021.
Poruka: 5.348
jučer u 13:26

provincijalac je napisao/la:

whistle12 je napisao/la:

https://nk-rijeka.hr/zajedno-smo-rijeka-u-prodaji-kompleti-ulaznica-za-novu-sezonu/

Vidi cijeli citat
Uz iznimku Zapada koji je bolesno skup, rekao bih da su ovo korektne cijene za ono što dobiješ. Mi u Osijeku Istok, Sjever i Jug plaćamo tek nešto manje nego vi vaš Istok i Sjever (cca 30-40 eura manje), a gledamo horor. 

Vidi cijeli citat


Rekao sam da neću ali ću samo koLegi odgovorit

Za horor se slažem, ali taj "malo" skuplji istok i sjever ima nekoliko caka, krov, ne mogu ženu i djecu vući na tribinu bez krova, jedino je sreća da u Rijeci rijetko kiši 🤡

Tako da završismo na bolesno skupom zapadu koji jedini ima komoditet Pampasa

Ima još jedna caka, kup i europa nisu u cijeni, znam da je glupo vama spominjanje europskih utakmica ali u ostatku hr, gdje se igra, su u cijeni pretplate

U Rijeci su, na papiru, u cijeni pripremne utakmice, lani su sve bile zatvorene za javnost, ono, sprdnja

Ali totalno nebitno sve skupa, tko hoće, tko neće...

Day Zero
  • Najnovije
  • Najčitanije