si-kapetan je napisao/la:
Opet su vam svi ušli koji su tribali na kraju, mi bez Bačelića-Grgića, Jelića, Husmanija, Fuštara, Medvida, Blaževića i Kartela cilu utakmicu... ne želim ni spominjat uvijete u kojima naši mladi treniraju u kojima vaši (to je isključivo krivnja uprave) i zato mislim a je ovo rezultat i
igra kojom Hajduk ne može biti zadovoljan.
Vidi cijeli citat
Eh, to je drugi par postola šta mi nakon solidnog poluvremena gdje kontroliramo stanje na terenu u drugom odigramo tako da nam i Trogir ili Postire mogu zabiti. To se dogodilo i u Karlovcu, i protiv Varaždina, pa nije ni Šibenik bio iznimka.
Što se tiče vas; mali Kendeš koji je igrao prvo poluvrijeme vam je i najbolji igrač u juniorima, zna ući u prostor, a ima i dobar udarac van 16 metara. Tek toliko da znate.