neutralni je napisao/la:
Kapetane sta to gledas sa crne strane?? Nakon pobjede ti tako ?:-)
Na pocetku drugog dijela je bilo -8, sad je - 4... Ko se ovome uopce nadao?
Pogledaj Varazdina i Karlovca di su? Suludo je bilo ocekivati da ova ekipa moze dobijati sve utakmice redom.
Ovo je ogroman uspjeh i ponovo s gustom idem na Subicevac.
Vidi cijeli citat
Očito nisi vidija moj komentar na tvoj post na temi HNL di sam te skroz podrža...i ja smatram da je ovo čudo ali činjenica je da vrlo vjerojatno ni to čudo neće biti dovoljno da ostanemo, valjda te iskustvo svih ovih godina naučilo kakva je HNL završnica, odjednom svi fenjeraši krila dobiju zadnjih par kola i situ se zabijati. Ovoj ekipi i Goranu Tomiću svaka čast, bez obzira na završni plasman - kapa do poda!