Prvo da odgovorim ljudima koji jedva čekaju da Šibeniku krene loše kako je naš klub u prvom dijelu igra vjerojatno najlipši nogomet u ciloj ligi, pa čak i od pretendenata za titulu. Na Šubićevcu su se pod Rosasom mogle gledat vrhunske utakmice.
Gospođa predsjednica je samo figurica instalirana da bude poslušnik menadžerima. Dali su se novci, ali popuštanja prid ćelavcom i ekipom izlaze na vidjelo. Stipe je prvenstveno čovik koji voli bit ode, uvik otvoren i sigurno nije istrpija nešto i nekom je sasua svašta u facu. Vjerojatno mu se ka stariji igrač pridružija Jakoliš i to je rezultat svega iako će se ujutro po kavama znat apsolutno svaki detalj.
Odjebite kriminalci, ako triba opet na ulicu izać nek se vidi nezadovoljstvo, ne mažite nam oči.