SBG je također zakazao po tom pitanju, ne igra, ne uci ih pismama, šta radi čovjek :)

Pristupio: 03.01.2022.
Poruka: 636
19. kolovoza 2023. u 20:29

0221985 je napisao/la:

Od sinoc piruje... Inace,ova utakmica je jos jedan dokaz koliko se u ovom slucaju limitirani Solin nezgodno postavi i koliko se napale na nas,pogotovo dalmatinske ekipe...Tako da na ovim blizim gostovanjima-za nas nema popusta nigdje,dapace.Kad Car sve ovo ustima,biti ce dobro-jer vec sad se postavljamo kao prvi favorit prvenstva ,s obzirom na jacinu rostera to i jesmo i moramo biti.Pohvale i za nase Funcute,koji svugdje idu i prate...Samo jako i zajedno do prve lige!

20. kolovoza 2023. u 12:19

I danas se s guštom posipam pepelom radi Carevića.

Vidi se da mu je stalo i vidi se da je ekipi stalo. Ona emocija i reakcija kod gola za 2-3 sve govori. Triba notirat da od Rosasa onakve reakcije na terenu nakon izjednačenja nismo imali.

Funcuti odlični kao i uvik, a pisme sa razglasa ne triba komentirati, niti su upućene nama niti nas ima bit briga šta svira na tuđem stadionu.

Jedino žalosno je stanje dugopoljskog stadiona, al to nije ode tema.

Najbolja stvar koja se mogla dogodit ovom klubu je ispadanje.

20. kolovoza 2023. u 14:09

Uša dva puta po dvaest minuta i već se ruvinja.. eto ti ga vraže. Ništa, ubacit malog Kulušića tih zadnjih petnajst minuta u sljedećih par utakmica, dok Laća ne dođe sebi.

Drago mi je radi pohvale Torresu, zaslužuje ih sve.

I molin vas, ako neko iz uprave ovo čita, dovedite čoviku još jednog bočnog! Jadnik samo šta nije raspisa oglas na posao.hr...