DJ959 je napisao/la:

novinari, komentar da bi bilo lipo kad bi malo i opisali akcije a ne "Tek sto je usao, Pozo je zabio". Super! Ali kako? Nogom, glavom, sa 20 cm ili 20 metara.

Vidi cijeli citat

Za to bi trebalo biti na utakmici pa vidjeti.

Ja sam pretpostavljao da će neki izvještaji sa gostujućih utakmica Šibenika, onih koje nisu prenošene, biti šturi, jer nitko neće biti tamo od novinara pa nećemo saznati šta je zapravo sve bilo tamo dok ne vidimo sažetak na Maxsport u ponedjeljak.

Očito je nekima problem i kad se domaća utakmica ne prenosi na TV.

[uredio 19s83 - 29. kolovoza 2023. u 10:11]
Šegrt Hlapić
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 29.08.2023.
Poruka: 78
29. kolovoza 2023. u 11:07

Išasegi (Cibalia, desni bek) i Crnko (Orijent, ofenzivni vezni) bi nam dobro došli na tim pozicijama, iskusni a još uvijek mladi. 23 24 godine

29. kolovoza 2023. u 11:50

Sramotna kvaliteta sažetka u 2023. godini.

Tragični sažeci.

Od kvalitete, do još nekoliko šansi koje su propustili uvrstiti, a da ne govorim izostanak izjava trenera.

Bolje ne radit nikako nego ovako

karloveza
karloveza
Poruka: 326
29. kolovoza 2023. u 12:07

Ovo bez izjava je totalno bezveze... fali tu mesa i kvalitete...

nego da se okrenemo petku, šta očekujemo? Mišljenja san da će biti teška i  otvorena utakmica i da će biti dosta prilika na obe strane. neka prognoza za rezultat 2:1 za nas.

KikiRiki23
KikiRiki23
Pristupio: 07.04.2023.
Poruka: 1.830
29. kolovoza 2023. u 12:08

Očekujen prvi pravi izazov za obranu. Do sad su se malo zajebavali, primali gluposti od Solina, općenito se previše oslanjali na vezu, i sl.

Sad triba vidit kako će odigrat protiv ekipe koja je dobro posložena i koja zabija golove.

Šalovi se dižu crno-narančastih boja, Šibeniče ti si vječna ljubav moja
Poruka: 78
29. kolovoza 2023. u 12:09

2:0 Majić i Torres

Poruka: 78
29. kolovoza 2023. u 15:39

Bivši, samoprozvani igrač za lige petica, Martin Pajić dobio otkaz u Varaždinu nakon 18 minuta u dvije utakmice.

0221985
0221985
Pristupio: 15.09.2020.
Poruka: 1.787
29. kolovoza 2023. u 15:48

Šegrt Hlapić je napisao/la:

Kad smo kod bivših igraca onda samo da nadodam da je naš pošteni Lovre Rogić u Sarajevu branio 0 utakmica od mogucih 5. Prvi golman im je njihov domaći decko, 19 godina ima.

Također i Mesa, u Tuzla city upisao je 0 nastupa i eno ga sada je slobodan igrac, raskid ugovora.