Uh. Trebalo bi pobjediti... X ne znam. Ne znači ništa....

DJ959
Pristupio: 01.06.2023.
Poruka: 569
13. studenog 2023. u 07:49

Zapravo X i cak poraz sa max 2-0 znaci puno, jer ako bi na kraju imali isti broj bodova, samo se prvi dio racuna sto se tice medjusobnih omjera. A mi smo doma dobili 3-0.

DJ959 je napisao/la:

ma nikakav X, nikakav min. poraz, ništa ne dolazi u obzir osim 3 boda...od prve minute u presing, Pozo se probudio i počeo pokazivati klasu, Majić se vraća, Rocu opet od prve minute da ih već na centru reže, falit će Perić jako ali vjerujemo u Ćosića

0221985 je napisao/la:

Jasno i skuzajte ako je krivo shvaceno - apsolutno i jedino igrati na pobjedu i pokazati tko je gazda.

Moj post je samo bija komentar na prethodni, di je kolega napisa da ne zna jeli X dobar ili nije, da ne znaci nista. Ako gledamo endgame, a to je prva liga, nama je X bolji nego Zrinjskom u slucaju da na kraju zavrsimo s istim brojem bodova jer se onda za poredak gleda samo medjusobni score u prvom dijelu sezone.
Isto ako na kraju budemo bodovno na vrhu poravnati s Vukovarom, mi idemo u prvu, jer smo dobili 3-0 i igrali X u gostima.

[uredio DJ959 - 13. studenog 2023. u 10:30]
0221985
0221985
13. studenog 2023. u 11:05

ma sve ok, znamo na šta si mislio...ali X nam ništa ne znači jer ćemo onda i dalje biti 2 boda iza njih i tresti se do kraja čekajući kada će oni negdje kiksati, a kiksati ćemo i mi još negdje do kraja sezone to je sigurno, a bilo kakav poraz to nikako nije opcija jer nam onda bježe na velikih +5 a to je već ozbiljna prednost

karloveza
karloveza
Pristupio: 01.08.2018.
Poruka: 325
13. studenog 2023. u 13:12

ja se ne sićan kad smo mi bili u nekoj poziciji da kalkuliramo nešto šta se tiče rezultata u zadnjih 30 godina, a i kad bi se to dogodilo logično mi bi odigrali krivo i to bi nan se odbilo oglavu... samo pobjeda i ništa drugo!

14. studenog 2023. u 14:00

Točno sam to i napisao prije 2-3 tjedna da se neće nikoga dovoditi na zimu jer da imamo unutarnje rezerve jače nego šta itko može dovesti u 2 hnl.

Vahirua
Vahirua
Pristupio: 17.08.2017.
Poruka: 4.933
14. studenog 2023. u 14:06

Al kad pogledaš, i nemaš di.

Imamo dva desna beka - B.Brajkovića i Pavičića, a igra to Kolega. dva liva - Cvijanovića i Rovisa

Imamo 5 stopera - Dujmovića, Gačića, Perića, Ćosića i Osmankovića - nemaš koga izbacit, jedino ako nađu drugi klub.

U vezi Pozu, Rocu, Marijanovića, Ivankovića, a stiže ti Đira. Tu bi jedino moga Ivanković bit nezadovoljan minutažom pa otić.

Prema naprid imamo Majića, Torresa, R.Brajkovića, Kolegu koji je u stvari krilo, SBG-a koji može par tih centralnih pozicija.

Špicu imamo Božića, Laću koji to može odigrat i dolazi Delić.

Jednostavno nemaš koga maknit sa strane da bi dovodija pojačanja.