DJ959
DJ959
Poruka: 579
24. ožujka 2024. u 17:53

Izgubija sam pola od ono malo kose sta je ostalo na glavi, ali prvenstvo se osvaja na misice!! BRAVO!

24. ožujka 2024. u 18:24

Jedva ali 3 boda su tu, ali bilo bi nezasluženo da nismo pobjedili nakon prečke, stative i još par šansica iako je i Ciba imala šansu za zabiti.

Na kraju utakmice je bilo neko koškanje između Osmankovića i Brajkovića, nešto je nervozan Osmanković.

Sebenico i više nitko!
0221985
0221985
24. ožujka 2024. u 18:51

E da, odlicna brojka na tribinama i u kopu, još od ljeta ovo je najviše ljudi na Šubiji.

24. ožujka 2024. u 20:38

Bolesna brojka. Tako je jedino ona dva prva kola liti bilo.

24. ožujka 2024. u 21:12

Dobro je, provukli smo se i to je najvažnije. Kad se smao sitin koliko je Zrinski ovakvih utakmica dobija, onda je vrime da i nas malo pomazi. Mislin da je pa gol u prvompoluvrimenu, da bi bilo tri komada. Ža mije šta Delić dobija samo po ure, jer on je u ovom rangu prevaga. Ono šta mi se ne sviđa i šta nam fali je ono u kost. Tako triba igrat, tako triba doć u Osijek i pribt ih i dat in dva komada, jer ako igraš bez m..a to te uvik kazni

rokinho
rokinho
Pristupio: 11.09.2009.
Poruka: 255
24. ožujka 2024. u 21:20

Bilo je sigurno vise od 1100 ljudi, ja bi reka oko 1300, ultrasa je bilo oko 40.
al nama uvik umanjuju posjetu, valjda dica ne ulaze u brojače?

Illya
Illya
Pristupio: 12.03.2023.
Poruka: 2.757
24. ožujka 2024. u 21:40

Bilo bi realno nezasluzeno da je x zavrsilo, malo se stalo drugo poluvrijeme ali i u njemu je bilo dovoljno sansi za dat gol, prvo se ispromasivali, realan rezultat bi bio nekih 2:1 ili 3:1, ovako fala bogu nije pao gol iz tih par sansi cibalije a nesto je na kraju uslo. Na kraju 14 udaraca sibenika, a bilo je, pogotovo u prvom poluvremenu, bas velikih prilika koje nisu ni sa sutom zavrsile.