Željan dokazivanja
Pristupio: 01.06.2023.
Poruka: 384
28. travnja 2024. u 15:37

Odlicna utakmica, nadam se da cemo ipak mirno privesti kraju i da ce Dugopolje ovako gristi i sljedece kolo

Đemba
Đemba
Pristupio: 03.11.2021.
Poruka: 365
28. travnja 2024. u 15:42

Nisam gledao citavo poluvrijeme  po mom cist   jedanajsterac nije sviran za Dugopolje,nakon što su nam poceli stranci suditi  rukom se smije u šesnajstercu igrati kako se kome oce,izgleda je jedino jedanajsterac ako ruka sprijeci loptu da uđe umrežu

0221985
0221985
Potencijal za velika djela
Pristupio: 15.09.2020.
Poruka: 1.565

Dosta dobar nogomet se igra s obje strane.

Gol smo dali iz zaleđa, cudno mi kako nije suđeno, 3 igraca su bila iza njihove linije.

Šteta šta nam je poništilo onu golčinu za 20-30m, to nije trebalo poništiti, dok prvi gol je.

Šteta one prečke Majića i zicera Torresa.

U obrani se osjeti nedostatak Punčeca, zaplivamo s vrimena na vrime. Đaković izrasta u pravog golamana, svaka mu čast.

Dugopolje dosta dobro i borbeno, da je X na poluvremenu bi i nebi bilo nezasluženo.

I za kraj, ODLIČNA brojka funcuta, odlična!

Sebenico i više nitko!
DJ959
DJ959
Poruka: 384
28. travnja 2024. u 15:46

Prijatelji moji, bit ce dugih sat vremena ispred nas.

0221985
0221985
28. travnja 2024. u 15:47

Đemba je napisao/la:

Vidi cijeli citat

Hmm, čekati ću snimku pa ću biti pametniji ali meni je izgledalo kao da ga i nije pogodila lopta u ruku nego u trup, jer nisu se previše ni bunilo igraci Dugopolja...al ponavljam, moram vidjeti snimku

28. travnja 2024. u 16:17

Igrao je rukom, ali je sklanjao da ga ne pogodi i na kraju je skoro spojio s tijelom - ja to ne bi nikad sudio.

Inace - odlicna utakmica, tip top stadion i fenomenalan tempo.

Kako misliš ne može?
kir0nja
kir0nja
Pristupio: 03.03.2020.
Poruka: 1.513
28. travnja 2024. u 16:26

Bravo ekipa!!! Respekt i za navijanje, klub totalno razine prve lige!

#HRkoeficijent-živivječno
DJ959
DJ959
Poruka: 384
28. travnja 2024. u 16:39

Ne znam sta da kazem osim OVO JE SIBENIK.

Delic je kralj, Laca slavi sa Funcutima, malo igra al gol mu toliko znaci! Boja sam se ove utakmice kao rijetko koje ali #ovojesibenik

EDIT: Hvala SVIMA koji su potegnuli do Dugopolja. Onima koji nisu - docekajte momke, zasluzili su!

[uredio DJ959 - 28. travnja 2024. u 16:41]