Željan dokazivanja
Pristupio: 01.08.2018.
Poruka: 296
28. travnja 2024. u 16:42

Steta za onih par prilika da nije uslo u prvom poluvrimenu. Vrhunski odigrano. Prije svih strijelaca bi pohvalia onu obranu Đakovića onda sve ostale. Utakmica dostojna prvog mista i ulaska u prvu ligu.

28. travnja 2024. u 16:43

Strašno kakvu momčad imamo, Delić samo takva klasa, možemo biti sretni kakav igrač je nosio i nosi narančasti dres, bila bi sportska nepravda da ova ekipa ne uđe nazad u 1. hnl

Sebenico i više nitko!
AAAAAAA
AAAAAAA
Pristupio: 27.10.2009.
Poruka: 560
28. travnja 2024. u 16:52

Nema stajanja do kraja, vrhunska predstava, moglo je i vise zavrsit u mrizi domacina

28. travnja 2024. u 16:56

Jedno veliko hvala igračima i još veče hvala sjajnim funcutima.

KikiRiki23
KikiRiki23
Pristupio: 07.04.2023.
Poruka: 1.456
28. travnja 2024. u 17:05

E vako se igra u gostima momčine. Svaka čast.

Na kraju nisan stiga pogledat utakmicu jer mi je nešto iskrslo al san pogleda prvi gol - čist ofsajd.

Dok ne uvedu VAR ova liga nikad na zelenu granu.

Suvereno, dominantno, prvoligaški. Pogleda naprid i idemo dalje. Gazi Šibeniče!

Vidi cijeli citat

Na kraju sam ja gledao utakmicu zahvaljujuci Vama, kolega @KikiRiki23 ! Hvala Vam!

28. travnja 2024. u 17:38

Super odlično 🍻. Koliko je bilo naših doli?

28. travnja 2024. u 17:50

Važna pobjeda, ali ovo je samo dio. Ima još 5 finala do kraja.

Veseli me činjenica da igramo dobro. Uz Punčeca i Delića spremnog na nešto više minuta, to će biti to. Stvaramo prilike, igramo lipo, kombiniramo.... Da nam napadači imaju 50% Delićeve lucidnosti, dobivali bismo ovakve utakmice s 8-0.

Suđenje je kriminalno bilo čak i za standarde ove lige. Gol iz zaleđa za nas, njima oprostio crveni, nama čisti gol poništilo i još milijun grešaka.

Mi nismo plavi, mi nismo bili. Narančasto - crni mi smo život cili.