Željan dokazivanja
Pristupio: 03.01.2022.
Poruka: 632
09. rujna 2023. u 18:19

Nije bezveze Car upozorava da ce biti druga pisma kad se ode na gostovanje i kad nam publika nije saveznik. Pogodio nazalost.

09. rujna 2023. u 18:27

Od prve minute prvog kola se vidilo da je obrana najslabiji dio i da smo pogotovo slabi u skokovima. El se radi na tome šta?

Lipo je zabijat po tri gola svaku utakmicu al je puno manje lipo kad ih primiš četri...

Da ne ispadne da je ovaj poraz 100% na momcima, jer nije, krivi su i prvenstveno trener i stručni stožer jer se ne radi na slabostima (bar ne vidno), kriv je sudac zbog kriminalnog suđenja, kriva je organizacija zbog manjka VAR-a (Orijentov prvi gol iz ofsajda npr.) i općenito debilnog termina utakmice di igraš po 30 stupnjeva i sunce ti piči u facu cilu utakmicu, itd.

Još puno pure i mlika tribaju ist svi skupa, a pogotovo Đaković. Najslabija karika ja bi reka.

Šalovi se dižu crno-narančastih boja, Šibeniče ti si vječna ljubav moja
karloveza
karloveza
Pristupio: 01.08.2018.
Poruka: 325
09. rujna 2023. u 18:30

Znači ovome se nisan nada... ne znan šta pametno reć. Naprid ferari nazad fićo doslovno.

al ajde realno ne možemo sve dobit. Orijent u privh par kola nije lose igra. Tako da su sigurno danas bili nabrijani na nas.

Iduće kolo ovo triba ispravit i Cibaliu otpratit nazad u Vk kako si u došli.

Obranu popravit ekspresno!

DJ959
DJ959
Pristupio: 01.06.2023.
Poruka: 569
09. rujna 2023. u 18:32

Steta! Bili smo slabi danas a znamo da je obrana najlosiji dio, plus fali najbolji obrambeni igrac. Orijent je dobar, godinama slicna/ista momcad, mi smo novi.

Nismo osvojili ligu nakon 4 utakmice, nismo je izgubili nakon pete. Sad je vrime za analizu, trening i dobit Cibaliju.

[uredio DJ959 - 09. rujna 2023. u 18:40]
KikiRiki23
KikiRiki23
09. rujna 2023. u 18:37

@armada20

Slobodno napiši i komentar koji put a ne samo udarat minuse. Jesan nešto krivo reka?

Sudac prvo poluvrime kriminalan, Šibenik jasno oštećen nedostatkon VAR-a. Normalno nije nikakvo opravdanje, Orijent svakako bolji i zasluženo nosi tri boda.

[uredio KikiRiki23 - 09. rujna 2023. u 18:37]
022Sebenico
022Sebenico
Pristupio: 20.05.2021.
Poruka: 2.290
09. rujna 2023. u 18:42

Bezvezan poraz, isključivo na dušu obrani i golmanu, ne može tu puno trener pomoć. To su isključivo greške igrača, nikakva postavljanja i taktike na mogu pomoć kod stajanja na crti i gledanja lopte u letu. Isto tako zašto godinama šibenski golmani ne znaju izać ni po metra sa crte to je za zapitat se onoga ko isključivo njih trenira.

Prima naprid nema zamjerki, jako dobro, a drugo poluvrime počinjemo zajebancijom Torresa iz koje gubimo loptu i primamo gol. Ne mogu ni pete vječno prolazit pa je za očekivat bilo da nam se koja osveti. Onda korner i svaki ubačaj danas nakon kojeg je igrač sam ka duh na 7-8m od gola.

Kakav god da je, maneken Perić da je glavom unutra ovo bi danas sam iznija u obrani i ja se nadam ako bar ostaje da će ga Carević sredit za igru.

Na kraju naravno okrene nam se ona srića iz Dugopolja pa primamo eurogol i priči je kraj.

Ništa nije gotovo, ajmo jako u novu utakmicu, odma donit nova tri boda i bit će nam lakše.

Cijeli svoj život ja sam ludi frik, ja živim samo za ŠIBENIK
0221985
0221985
Pristupio: 15.09.2020.
Poruka: 1.784
09. rujna 2023. u 18:44

Dobili i Zrinski i Dugopolje...tako da sad mi imamo 12, Zrinski 12, Dugopolje 11....prava bitka

Sebenico i više nitko!
DJ959
DJ959
Poruka: 569
09. rujna 2023. u 18:45

Da, ako Peric ostane, mi cemo za u dva miseca dobit po jednog prvoligaskog igraca u svakoj liniji.

Sad se dignuti i dobit Cibaliju, nadam se opet 1000 ljudi premda j***ni ponediljak.

KikiRiki23
KikiRiki23
09. rujna 2023. u 18:48

Ajde šta je ponediljak, al opet 18:00 termin (doduše originalni u subotu je bia 16:30!!!). Kuvat se na sunčini, i mi i igrači, do sredine drugog poluvrimena.

Nema šta, najvažnija utakmica je ona sljedeća. Snimku ovoga danas in puštat "na repeat"  do ponediljka.