Sebenico2022
Pristupio: 03.01.2022.
Poruka: 632
23. rujna 2023. u 15:49

Nesigurno i bojazljivo u prvom poluvremenu,puno prekrsaja, kao da se ne zeli ponoviti scenarij sa Krimeje.U samoj zavrsnici Torres u mrtvoj sansi pucao prema Maksimiru.Domacini imali par konkretnih sansi.Cini mi se da bi i bod ode bio dobar.

Moj Grad,moj Klub !
DJ959
DJ959
Poruka: 569
23. rujna 2023. u 15:58

Reka je Car da je plan da se ne ponovi drugo u Krimeji da igramo 0-0 na poluvrimenu. Znaci, sve po planu...

23. rujna 2023. u 16:54

Ovo je bila.sramotna predstava dns. Plasljivo, pickasto bez itijedne sanse. Ovaj Bozic u napadu se ocito boji pucat po golu, stoper Dujmovic nam pocinje svaki napad a covik bacvu nmze pogodit. Torresa vec 2 utakmice nema nigdi. Bojom se da ce ode bit svega do kraja. Zrinski vodi u vinkovcima, oni i vukovar van redovno dobijaju vakve utakmice. Ne pocnemo li igrat vani napadacki nece ovo na dobro

0221985
0221985
23. rujna 2023. u 16:56

Loša utakmica, prava drugoligaška.

Niti smo zaslužili pobjedu, a niti smo zaslužili izgubiti.

Sudac kriminalan. Koliko mi se ucinilo opet su nam dali gol iz zaleđa, a prekršaj/slobodnjak iz kojeg smo dobili gol nije niti bio...također, ono povlačenje Božića u 16m je trebao biti penal, ali buniti se necemo jer nismo bili dobri danas.

022Sebenico
022Sebenico
23. rujna 2023. u 16:59

Isto tako kad nan se golman odluči pomaknit dalje crte uvatit ćemo koji bod više. Gledan danas golmana Sesveta, na svaku loptu dok je još u zraku on izlazi, naš je samo gleda. I tako godinama uhljebnici na mistima trenera rade nikakve treninge bez želje da se isprave osnovni elementi igre.

0221985
0221985
23. rujna 2023. u 17:05

022Sebenico je napisao/la:

Vidi cijeli citat

Apsolutno se slažem...s tim da ovaj golman Sesveta je bar 2 klase bolji od našega u svakom segmentu, ne samo izlasku s crte. Njima je Karlo Žiger na golu, nije za bezveze par godina u Chelsea bio i prošao tamo njihovu školu