Potencijal za velika djela
Pristupio: 15.09.2020.
Poruka: 1.781
07. studenog 2023. u 08:31

Čestitke dečkima na jučerašnja teško izborena tri boda, bome su krvavih koljena izašli s terena. Također, pohvalio bi i ekipu Solina, došli su u Šibenik igrati nogometa i nadigravati se, iznenadili su me sa pristupom, a vjerujem i Cara u prvih 20ak minuta.

Pošto sam ga često kritizirao, danas ga želim OPET pohvaliti - bravo Đakoviću, od ova 3 boda bar 1,5 je tvoj.

Čudo koliko je Gačić napredovao od onih početnih utakmica, vjerojatno mu je Perić donio neku sigurnost i sada to iza izgleda sasvim neloše.

Jučer odlična utakmica Ikera, bilo ga je po cijelom terenu, podijelilo par dobrih lopti. Roca je također obavljao lavovski dio na sredini, njegova uloga nije tako vidljiva/opipljiva ali dečko je prava radilica, razbijač napada.

Božić klasika, često potez viška, zaigra se umjesto da šutira, ali njegova trka u oba pravca i zalaganje su za svaku pohvalu, nema mu se šta prigovoriti jer ako ništa drugo onda čestitke na asistenciji za gol. Golman solina mu je izvukao 1-2 sjajna udarca.

Za Majića sam minutu prije gola pomislio: "šta ga ne vadi vani, ništa od njega" i onda se lisac nađe u pravo vrijeme na pravom mjestu i spakira ga iza leđa golmanu.

Ugl. čestitke svima (Kolega, Dujmović, Cvijanović, Torres) + zamjene su odradile dobar posao, jedino mi Marijanović jučer nije opravdao ulazak, premekan je bio.

Bravo i za Carevića, dobre i pravovremene poteze je vukao, dobre zamjene i mislim dva puta promjena formacije (prije gola i zatvaranje utakmice preed kraj).

Moram čestitati i golmanu Solina, malom Buljanu, dečko je jučer stvarno dobro branio.

Ne znam dali je kod našeg gola bilo malo zaleđe, trebam snimku pogledati, ali ako je i bilo nikom ništa jer smo i mi dobili 2-3 gola iz čistog zaleđa (Orijent, Sesvete...) i ujeo vuk magarca.

Idemo dalje samo hrabro, mora i Zrinski negdje kiksati, na nekoj livadi...

07. studenog 2023. u 08:36

Fala kolega na ovom osvrtu, bas ga lipo bilo procitati!

A sto se tice zadnje recenice, nadam se stvarno nasoj pobjedi kod Zrinskog! Majic se cisti od kartona sljedece kolo, BSK, falit ce, ali to moramo dobiti. Tko nam je u opasnosti od 3. zutog za Zrinjski?

07. studenog 2023. u 08:57

Perić jučer prid kraj ka da je namjerno tija dobit još jedan žuti.

Neznan el promišljeno il je samo vruća glava.

Svakako se tribaju svi pazit.

BSK ima dobar teren i to triba suvereno dobit. Forca Šibenik!

Šalovi se dižu crno-narančastih boja, Šibeniče ti si vječna ljubav moja
Vahirua
Vahirua
Pristupio: 17.08.2017.
Poruka: 4.932
07. studenog 2023. u 12:19

Bravo momcima za sinoćnju priredbu! Na ovaj način se osvajaju prvenstva.

Triba čestitat i Solinu koji se doša nadigravat i izgledao je najbolje od svih protivnika koji su istrčali na Šubiji ovo lito.

Đaković odličan sinoć, Gačić se diže iz utakmice u utakmicu, a Božić je u polju možda naš najbolji igrač. Torres malo ispuvan.

Loš termin i vlaga su odigrali svoje šta se tiče brojke gledatelja, al momci to nisu zaslužili. Službena brojka je 500 gledatelja, a to je premalo.

KikiRiki23
KikiRiki23
07. studenog 2023. u 12:38

Šta je je red je da pofalimo Đakovića svi skupa. Pravo kapetanski odigrano jučer. Iša je glavon di drugi idu nogon. Jedina zamjerka je u 81. minuti kod onog mrtvaca Solina di je osta ukopan umisto da je branija bliži kut. Sva srića pa je loša ošla malo široko.

Majić, Božić, a i Kolega (pogotovo on) jebački raspucani. Kolega me iz kola u kolo sve više iznenađuje. Nakon one prve utakmice san se sa Šubije vraća uvjeren da je on jedan od lošijih igrača na terenu (tad je čini mi se uša umisto ozljeđenog Pavičića nakon nepunih 15 minuta). Na kraju ispada da je momak jedan od boljih igrača koje imamo i to igrajući na neprirodnoj poziciji.

Sanjamo domaću utakmicu a da termin nije ponediljak u 3 oli 6. Radije bi da mi migranti nemoremo pogledat prijenos uživo a da na Šubiji bude iljadu ljudi, nego vako da moremo gledat prijenos uživo a na Šubiji pola od toga zato šta ljudi rade oli su umorni od posla. Al to je realnost toga šta igramo atraktivno, samo nas se gura u te termine za prijenos.

DJ959
DJ959
Poruka: 569
07. studenog 2023. u 15:53

Kada igramo protiv BSK i Zrinjskog i ima li prijenosa?

022Sebenico
022Sebenico
Pristupio: 20.05.2021.
Poruka: 2.290
07. studenog 2023. u 17:23

Protiv BSK igramo u subotu u 14:00, prijenosa na Maxsportu nema, ali dosad je BSK na svom youtube kanalu prenosija utakmice ove godine i to u jako dobrom streamu sa komentatorom, pa ne vidim zašto nebi i u subotu tako.