Neka se pišu. Radije ovo nego da igramo atraktivno a ne dobijamo, kako je bilo protiv Dugopolja.

022Sebenico
Pristupio: 20.05.2021.
Poruka: 2.290
27. studenog 2023. u 20:39

Potpisa bi ovo ranije, trenutno kad lovimo ove isprid nas radije ovako nikako po 1:0 nego gazit sve ka Dugopolje pa da ostane X.

Ić na glavu u Vinkovce i probat pobjednički završit godinu, ali za to triba bolje od današnje jalove i bezidejne igre koja se svodila na ubacivanja.

27. studenog 2023. u 21:49

Ispada da smo najbolje igrali dok smo bili neuigrani. Šta idemo kraju sve se više mučimo.

Mi nismo plavi, mi nismo bili. Narančasto - crni mi smo život cili.
0221985
0221985
Pristupio: 15.09.2020.
Poruka: 1.787
27. studenog 2023. u 21:57

I opet mi nije jasno ovo stavljanje SBG u vrh napada, čovjek zabio jedan gol kao napadac i Car odmah pomislio da je otkrio toplu vodu, to je ono isto kada je Čanadi "otkrio" da mu B.Matić može igrati sve pozicije osim stopera.

SBG je plemeniti veznjak, razigravac i on to treba igrati, eventualno AMF, nikakav stoper, nikakav napadac...nama u napadu treba netko brzi ko će raditi presing na stopere, vracati se u obranu a SBG to zbog svojih godina i ozljeda - NIJE. Car je svojim taktičkim zamislima ugasio i otjerao sigurno dva igraca - Laću i Ivankovića.

28. studenog 2023. u 09:03

Psihički nije lako svaki ponediljak lovit zaostatak za protivnikom i to sigurno utječe, pa jučer smo imali 2-3 propuštena gola koja bi stavili garant da je danas osmi misec 2023. Momcima triba čestitat na tri boda.

Igrat kući sa 3 stopera je počela odavno biti ludost jer imamo ponajbolju ekipu u ligi, jedan smo od favorita i nema potribe gubit jednog veznog igrača (ili napadača) radi tri stopera. To je napokon na poluvrimenu bilo jasno Careviću, a nadam se da će od prolitnjeg dila zaboravit trojicu iza kući.

One puste rošade i ubacivanja defanzivaca u 70. minuti su unila pomutnju i nemir u ekipu i to ide Careviću na dušu. Mi smo se priko 20 minuta grčevito branili protiv Orijenta koji u zadnjoj trećini nije moga spojit dupli pas. Shvaćam da smo radi run&gun baluna izgubili neke bodove (prvo protiv Orijenta vani) i da triba igrat mudrije i pametnije, al ovo je brate previše. Kombinacija Čanadija i Računice. Mi imamo pojedince koji će doma Orijenta poist u ponoć i podne.

Iznimno me veseli povratak Delića, a na svakom balunu se vidilo koju razliku on radi na terenu, strava.

3 boda u Vinkovcima su iznimno bitna i potrebna. Care, radi pametno ko na početku sezone i nemoj izmišljat toplu vodu.

0221985
0221985
28. studenog 2023. u 15:22
022Sebenico
022Sebenico
28. studenog 2023. u 15:44

Puno gubimo ako nemamo Perića gori, ja se onda nadam i nekoj promjeni formacije. Delića ako je spreman, a činilo se jučer da može, odma gurnit u špic, a nek mu livo i desno budu Majić i Božić.

shehu
shehu
Poruka: 325
28. studenog 2023. u 15:58

Da je ovu dobiti nekako, puno bi nam značilo. Nismo dobri u gostima,  u Vinkovcima je uvik teško bez obzira na trenutno stanje domaćina.

Blackorange
Blackorange
Pristupio: 03.06.2023.
Poruka: 111
28. studenog 2023. u 17:11

Ja sam jako pesimist u ovom trenutku... Previše je bodova razlike... Što kolega kaže Zrinski znaju ubaciti krumpir i dobiju 1:0...

Nažalost ne znam na proljeće... Znam da i njih neće sreća pratiti stalno ali mi moramo stizati a to je ono j...no ....