Željan dokazivanja
Pristupio: 01.08.2018.
Poruka: 326
19. siječnja 2024. u 13:09

po meni je recimo šteta da se bar ne snime bar sažetci tih pripremih utakmica. ajde ako oće da bude iza zatvorenih vrata okej ne tribaju snimati, ali recimo utakmice pripremne sa Zagoron i druge koje nisu zatvorene za javnost je šteta da ne poprate.

Vahirua
Vahirua
Potencijal za velika djela
Pristupio: 17.08.2017.
Poruka: 4.938
19. siječnja 2024. u 13:12

Ta "zatvorena vrata" sigurno nisu taktičke prirode, nego organizacijske. Publika, redari, zadnji put neredi protiv Zadra na Stanovima itd itd.

Vidi cijeli citat

Čisto sumnjan da bi bilo ikakvog sranja.

Zadrani ionako ne navijaju za Zadar (niko ne navija, prošle godine na onin ukradenin kvalifikacijama za treću ligu u oba kola Karlovac napunija stadion), a ovo ni nije više onaj isti Zadar.

Puno prije će bit da in se jednostavno ne plaća redare za utakmicu na kojoj bi se u najboljen slučaju pojavilo par stotina ljudi. Kakvo je vrime uopće doli, jel za ić gledat utakmicu oli šiba bura?

Šalovi se dižu crno-narančastih boja, Šibeniče ti si vječna ljubav moja
0221985
0221985
Pristupio: 15.09.2020.
Poruka: 1.791
19. siječnja 2024. u 14:25

ja bi sutra prvo poluvrijeme doslovce 6 juniora stavio + Osmanković, Appah, Pavičić, Laća i ovaj Gluščević (ali očito ništa od njega kada se spominje ovaj makedonac u napadu)...pa da vidimo gdje su i šta mogu

[uredio 0221985 - 19. siječnja 2024. u 14:26]
Sebenico i više nitko!
Vahirua
Vahirua
19. siječnja 2024. u 15:10

KikiRiki23 je napisao/la:

Nije ni u stanovima bilo navijača nego verbalni delikt nekih par budala. Redare moraš dovest, otvorit ulaze i onda je to problem očito

shehu
shehu
Pristupio: 29.03.2023.
Poruka: 328
19. siječnja 2024. u 19:08

Ko zna hoće li se i igrati sutra bude li vrime ovakvo.

Mi nismo plavi, mi nismo bili. Narančasto - crni mi smo život cili.
022Sebenico
022Sebenico
Pristupio: 20.05.2021.
Poruka: 2.291
20. siječnja 2024. u 16:01

Poluvrime protiv Zadra u zatvorenoj utakmici za javnost je završeno sa 1:0 za nas, strijelac Majić u 24.-oj minuti.

Sastav: Đaković, Dujmović, Punčec, Gačić, Cvijanović, Appah, Pozo, Kolega, Majić, Delić, Božić.

Cijeli svoj život ja sam ludi frik, ja živim samo za ŠIBENIK
022Sebenico
022Sebenico
20. siječnja 2024. u 16:53

Kraj utakmice sa Zadrom, pobjeda 2:0, drugi gol Roca iz penala u 47.-oj. Još je i Mišević obranija penal gostima