Vidici Hills je napisao/la:
Malo sam razmišlja o novom stadionu i mislim da bi ipak bilo bolje da su se odlučili za novu lokaciju. Obzirom da stadion namjeravaju sagradit na istom mistu. Mislim da bi minimum mora bit da se cesta s gornje strane stadiona izmisti 10 metara prema magistrali tako da se ljudi imaju di družit prije utakmica, a ne da se moramo svi gužvat na uskom trotoaru.
Vidi cijeli citat
pomalo ima vrimena o tome razmišljati još. usudia bi se reći da ima dovoljno mista za sve (ljude, druženje, cestu i parking) al nek profesionalci odluče o tome. šta se tiče lokacije, mišljenja san da stadion triba ostati na Šubićevcu. Kultna lokacija, ime, povijest...