Pristupio: 01.06.2023.
Poruka: 674
17. kolovoza 2024. u 10:42

KikiRiki23 je napisao/la:

Hrabri ratnici tame u svom već poznaton terminu (2-4 ujutro) uništili grafit Funcuta na Jadriji. Još jedan junački potez "vlasnika ovoga grada".

Iz dana u dan klub raste, grupa raste, sve više i više ljudi dolazi na Šubićevac i Baldekin i vode dicu sa sobon. Kvartovi koji su kad san ja bija mulac bili mišani oli većinski drukali, danas gotovo pa u kompletu navijaju za svoj grad i svoj klub. U zraku se osjeti strah, pa ka ranjena beštija se povlaće u kantunu i u svon klasičnon stilu udaraju samo po noći.

Nebojte se, niknit će tri nova.

Vidi cijeli citat

Da, mi smo im krivi za sve jer nismo "pustili" Cara pa im je dosao Gattuso pa se sve rasplalo. Budale.

Ili im mozda smeta sto je jucer bila utakmica najboljih sa sjevera i juga.

Kad smo na ovoj temi, pogleda sam malo forum Dinama, lipe rici za nasu momcad a jos lipse za navijace jucer.

Matija1711
Matija1711
Pristupio: 24.09.2021.
Poruka: 441
17. kolovoza 2024. u 11:00

Jaki touch je napisao/la:

Sve najbolje i sretno u nastavku prvenstva. Imate odličnog trenera i na tome ćete uzeti brdo bodova. Ostanak u ligi nije upitan.

Realno ako ce igrat kako su jucer protiv nas,ocekujem top 4.

DJ959
DJ959
Poruka: 674
17. kolovoza 2024. u 12:48

Matija1711 je napisao/la:

Hvala! Nama je jos uvijek najvaznije ostati u Ligi bez stresa i izgraditi klub u kome ce igraci voljeti igrati i dolaziti, u kome ce juniori ostajati i biti ponosni kad debitiraju za prvu momcad te klub za kojeg ce cijeli grad reci Moj grad, moj klub!

Fraklec
Fraklec
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 03.08.2024.
Poruka: 94
17. kolovoza 2024. u 13:05

Jučer sam bio na svom standardnom mjestu na Zapadu, blizu gostujućeg sektora. Kao prvo svaka čast na brojnosti u gostujućem sektoru s obzirom da je bio radni dan, svaka čast na atmosferi, ali i na prikazanom na terenu. A i poslije tekme je bilo ugodno na zajedničkoj pivi oko stadiona. Nastavite i držim vam fige i do sljedeće međusobne utakmice!

17. kolovoza 2024. u 13:47

Kako to da je policija dozvolila zajedničku pivu? Čudi me to, unatoč dobrim odnosima? Baš je ekipa sa juga došla ili ovi koji su bili na zapadu?

AAAAAAA
AAAAAAA
Pristupio: 27.10.2009.
Poruka: 584
17. kolovoza 2024. u 14:14

Kad primis onakav gol, u onako ranoj fazi utakmice i to protiv onakvog protivnika, tesko se vratit i parirat. U 19. minuti 2-0 i to je zapravo kraj.

Ka sta smo i najavljivali, unatoc rezultatu nasi se mogu u grad vratit uzdignute glave. Grizli smo, u nekin momentima ravnopravno parirali i imali ogromne sanse. Steta one sekvence iz desete minute di smo imali suteve iz dvi dobre pozicije al falilo je mirnoce u realizaciji. Da se zadrzala nula duze ili da smo poravnali na 1-1 druga bi se pisma pivala (al dobro sta bi bilo kad bi bilo i da je baba musko...).

Cini mi se da je realizacija boljka koju vucemo iz druge lige jos, samo tamo iz pet pokusaja jedan uguras, u prvoj ligi nece se bas pet prilika ukazat svaku utakmicu. Iako smo ovu utakmicu falili taman oko pet velikih sansi, a ako smo u stanju napravit pet sansi protiv ovako jakog Dinama, vec u Kranjcevicevoj mozemo uzet novi skalp.

Apsolutno sve potpisujem.

Dobro izgledamo i znamo da još tu ima rezerve. Par veznjaka koji fale, igrači kojima treba utakmica.... Samo jako, mora biti dobro.

Mi nismo plavi, mi nismo bili. Narančasto - crni mi smo život cili.
Vidici Hills
Pristupio: 13.05.2024.
Poruka: 209
17. kolovoza 2024. u 16:43

Već ste sve napisali pa ja ne moram puno.

Nije mi jasno zašto Carević nije napravija agresivne izmjene na poluvrimenu. Prošle sezone je isto često kasnija s izmjenama. Zabiješ gol i onda se sve minja kad je rezultat 2-1., ali gol neće past ako ne minjaš.

Sve u svemu nema se ekipi šta zamirit, idemo dalje.

DJ959
DJ959
Poruka: 674
17. kolovoza 2024. u 16:51

Vidici Hills je napisao/la:

Nisam Car niti u stozeru pa mogu samo reci ono sto sam cuja okolo - niti Vasilj niti Prekodravac nisu jos spremni, igraju koliko mogu. Treca opcija u vezi je Tinder. No comment.
Tako da u biti moze raditi ovo kao i do sada ILI ici u rizik tipa da se uvede Dujmovic ili Gacic pa onda ili Gacic u vezu ili Duje stoper a Morisson u vezu, sto mislim da je odigra skroz dobro na gostovanju u Dubravi.
Treca je opcija Laca u vezu - to je isto isprobano na pripremama.
Lako je meni trubiti 2500 km od Sibenika, virujem da Car radi najbolje sto zna. A Kako mi znamo da novinari citaju forum, mogu oni pitati Cara na pressici.

Meni najvaznije - nakon odgledane tri utakmice nasi izgledaju sve bolje iz kola u kolu i imamo se pravo nadati jednoj mirnijoj sezoni.

[uredio DJ959 - 17. kolovoza 2024. u 16:53]