ili mu odgovori ili ga ignoriraj, ali ove vrtićke fore ostavi za neki drugi forum

Potencijal za velika djela
Pristupio: 15.09.2020.
Poruka: 1.924
22. rujna 2024. u 22:10

Prvih 30 min drugog poluvremena treba biti nekakav vodic kako igrati, izgledali smo solidno u tom periodu.

Torres ako igra onda treba igrati krilo, nikako u špici.

Ovo je recept za Majića, uvodit ga na poluvremenu ili oko 60.minute, pa neka dušu ostavi na terenu u tih 30/45min.

Sebenico i više nitko!
0221985
0221985
22. rujna 2024. u 22:41

Perić i Bakić imaju po 2 žuta, ostali nisu u opasnosti.

KikiRiki23
KikiRiki23
Pristupio: 07.04.2023.
Poruka: 2.125
22. rujna 2024. u 22:44

Nadan se da će Bakića malo na klupu.

Vasilj, Prekodravac, a pogotovo Kavelj po meni svi bolji od njega.

Momci ako se Slaven digne a vi nastavite ovako crno vam se piše

Bar daj nešto konstruktivno ako ti se piše ode, a ne ko da pratiš HNL otkad je joža manolić umra. Vau dobili su Dinamo, sutra će izgubit kod kuće od Varaždina.

rokinho
rokinho
Željan dokazivanja
Pristupio: 11.09.2009.
Poruka: 274
23. rujna 2024. u 07:23

Ja ne znan sta je carevicu... on ka da zeli da dobije otkaz, vodenje utakmica od Lokomotive nije dobro... znas di su najjaci i di su najbrzi i ti stavis u vezu tri najsporija igraca sta imas dok su ti prekodravac pa i brajkovic itd na klupi ne das momcima niti priliku... torres je onako bija nepoutrebljiv a bozic naravni nevidiljiv, ne moze torres igrat sidruna, kad nema santinija stavi zdunica ili delica da neko proba zadrzat balun u nogama... zivnili smo jer su nam oni dopustili jer su se zadovoljili rezultatom a ne jer smo mi nesto odigrali... ovo je jako jako lose i za zabrnut se, ekipa pari ka da se ne priprema za utakmice... doduse mozda su caru duzni 6-7 placa ko zna sta je tu u igri...

rokinho
rokinho
Poruka: 274
23. rujna 2024. u 07:27

Ocigledan pad u formi punceca, pa daj gacicu priliku u ovakvoj utakmici ili dujmovicu kad si se prida prije pocetka

Rebel
Rebel
Pristupio: 16.09.2024.
Poruka: 10
23. rujna 2024. u 07:29

Ovo sinoc je bilo lose ali jos uvijek ne brinem. Protiv Dinama i Rijeke se nismo osramotili, jedini pravi kiks je Gorica gdje smo zasluzili barem bod.
Car je jedan od boljih i pametnijih trenera lige, dajmo mu da pronadje pravu formulu. Za vezni red, za ulogu Majica, za Delica cije golgeterske sposobnosti trebamo itd.
Okrecemo se jako vaznoj utakmici sa Istrom na Subicevcu, za samo 4 dana. Bit ce lipo vrime, idemo napuniti stadion.

lokarda
lokarda
Pristupio: 15.04.2024.
Poruka: 60
23. rujna 2024. u 08:58

Zaboravimo Rijeku treba se okrenuti utakmici sa Istrom.Veoma važna utakmica za daljnji razvoj situacije.Dajmo malo optimizma.Logično da neki igrači padnu u formi valjda če neki igrači proraditi.

Longlegs83
Longlegs83
Poruka: 40
24. rujna 2024. u 01:37

Ma kakva Rijeka, nama je Istra derbi. Bitno da Santini bude spreman nakon viroze i Majića u prvu. Ne želim da se ponovi ona jadost sa udarcima, oću tešku ofenzivu pa kud puklo. Ako se ne varam u zadnjih devet službenih su nas dobili jednom.

Triba bit realan, naši konkurenti su zadnje 4 ekipe i od njih nismo gori, ali nismo ništa specijalno bolji i nigdi neće bit lakih bodova. Iako je imala jedan udarac u okvir u Vž-u dojma san da je Istra zaslužila bod. Oću da se puca sa dvadesetak metara, oću da se ubacuje u 16, oću oštre lopte iz slobodnih prema petercu, pa da naleti Santini il' je pospremi il' vrati na povratnu, oću da meljemo da protivnik pomisli da je nemoćan, oću DIŠPET.