Pobjedom 4:0 protiv HNK Mitnica, HNK Vukovar 1991 je osvojio Kup NS Vukovar.

[uredio Vu80 - 05. listopada 2022. u 20:46]
06. listopada 2022. u 09:45

🏆 KUP JE NAŠ! 🏆

💙 Pobjedom 4:0 protiv HNK Mitnica Vukovar osvojili smo Kup NS Vukovar.

Strijelci su bili Matar, Robin dva puta i Capitani.

👏 Čestitamo protivniku na otporu i hvala svim gledateljima i navijačima koji su danas platili ulaznicu za finale te tako pomogli našim sportskim prijateljima s Mitnice u njihovoj važnoj akciji Crno-plavi kvadrat

Mlađo3
Mlađo3
Potencijal za velika djela
Pristupio: 25.08.2020.
Poruka: 1.105
08. listopada 2022. u 19:32

Vukovar odličan prvo poluvrijeme i cudo je kako su samo dva gola postigli. U drugom pol se rudes nametnuo i onda u zavrsnici zabio dva gola za izjednacenje. Drugi gol je iz penala, a penal je jako upitan. Ja nisam vidio nikakav kontakt.

antisa411
antisa411
Poruka: 337
08. listopada 2022. u 23:07

Bojko nakon 2:2 protiv Rudeša: Nekome vjetar u leđa, nama redovito u prsa!

Vukovar 1991 je prekinuo impozantan niz Rudeša koji je na domaćem terenu do današnje utakmice imao 17 uzastopnih pobjeda! Vukovarci su ove subote uzeli bod, a sasvim malo ih je dijelilo od sva tri; naime, još u 87. minuti Bojkova momčad vodila je 2:0, a na kraju je završilo 2:2…

Trener Vukovara 1991 Miroslav Bojko: – Morali smo utakmicu završiti u 1. poluvremenu u kojem smo osim vodstva 2:0 (Baltić, Pelko, op. a.) imali i Baltićevu stativu, Gonzalezov zicer „jedan na jedan” s golmanom, a uza sve to domaći su dvaput izbijali s gol-crte. I to nije sve… – U 2. poluvremenu, negdje oko 70. minute, nije nam dosuđen čisti kazneni udarac, domaći igrač odnio je loptu rukom. Ni to nije sve… – Njima je u sudačkoj nadoknadi dosuđen u najmanju ruku upitan, a prije nepostojeći penal za 2:2. Minutu-dvije prije toga Rudeš je nam je prvi put zaprijetio i zabio za 1:2. I još… – Barišiću je nakon njihova pogotka za 2:2 poništen pogodak zbog zaleđa.

Sve u svemu… – Nekome vjetar u leđa, nama redovito u prsa. Protiv Hrvatskog dragovoljca (0:0) nisu nam dosuđena dva čista kaznena udarca, potvrdio je to i kontrolor suđenja, danas je protiv nas dosuđen jedan nepostojeći. Samo u te dvije utakmice uskraćeni smo za četiri boda. Da ne govorim o tome da su u dosadašnjem dijelu sezone protiv nas dosuđena četiri kaznena udarca, od toga dva nepostojeća; u Bijelom Brdu protiv BSK-a (1:1) i ovaj danas protiv Rudeša. U Dugopolju su oba ispravno dosuđena – dodaje Bojko. S četiri osvojena boda otpuhnuta s konta sudačkim nepravdama Vukovar 1991 bi večeras bio uz bok Cibaliji, na vrhu ljestvice Prve nogometne lige sa 16 bodova. Vukovarci na terenu stoje jako dobro, ali čini se kako su logistički – slabašni.

Mlađo3
Mlađo3
08. listopada 2022. u 23:55

antisa411 je napisao/la:

Vidi cijeli citat

Kolko su suci ocajni to nije normalno. Ruka igraca Rudesa se vidjela sa drugog kraja igrališta ali sudac nije vidio... A penal koji je dosuden za rudes nikakav kontakt

antisa411
antisa411
Poruka: 337
14. listopada 2022. u 19:01

🚌 SOLIN CALLING 📞 ]

Sutra od 15 sati gostujemo kod NK Solin u Hrvacama, koji u četiri ovosezonske domaće utakmice ima učinak od tri pobjede i jednog remija, uz gol-razliku 9:2.

ℹ Solin i mi susjedi smo na ljestvici s istim brojem bodova (12). Vukovar ima dvije pobjede, šest remija i poraz i nalazi se na šestom mjestu zbog bolje gol-razlike, a Solin je sedmi sa tri pobjede, tri remija i tri poraza. Samim time, pred Bojkovom momčadi je nova teška zadaća.

🗣️ "Idemo ponovno u goste jednoj od najuspješnijih domaćih momčadi, koja je i u prošlom kolu protiv Cibalije pokazala da je s razlogom pri vrhu tablice. Kao i na dosadašnjim gostovanjima rezultat utakmice u dobrom će dijelu ovisiti i o nama." "Ako ponovimo nivo igre kao na dosadašnjim gostovanjima onda ćemo biti blizu novog pozitivnog rezultata", rekao je trener Miroslav Bojko uoči dalekog puta.

Vukovar ove sezone u gostima ima pet remija u isto toliko utakmica, uz gol-razliku 5:5. Vrijeme je za prvu pobjedu 🙏

antisa411
antisa411
Poruka: 337
17. listopada 2022. u 12:18

[📷/⚽] Slegli su se dojmovi nakon bolnog poraza. Ovog puta Hrvace nisu bile sretno mjesto za nas, no nema drame. Tek smo na početku puta.

Trener Miroslav Bojko analizirao je 1:0 poraz od Solina: 🗣️ "Očekivano teška i tvrda utakmica gdje do zadnje minute nismo dozvolili Solinu da nam stvori izrazitu šansu za gol. Treći puta u ovom prvenstvu smo u zadnjoj minuti dozvolili protivniku da nam iz prekida zabije gol i tako prosuli sve što smo napravili do tada, čime smo izgubili zasluženi bod." "Moramo se što prije resetirati i popraviti taj segment igre jer nas previše košta. U deset odigranih kola dobili smo samo dva gola iz igre i šest iz prekida."

04. studenog 2022. u 21:34

Ponosno predstavljamo zvučno pojačanje u našim redovima: Čazmatrans Cityliner C od danas je naš službeni autobus. Želimo mu brojne mirne kilometre u kojima će prevoziti našu pobjedničku i raspjevanu momčad 💪

[uredio antisa411 - 04. studenog 2022. u 21:49]