pošćer bombišta je napisao/la:
slažem se da je kulušićeva izvedba sramotna.
pogubija se apsolutno kod dodjele kartona.
selahijev prvi žuti uopće nije faul za žuti ko šta nije triba dat žute topčagiću i fioliću.
s druge strane mierezu je triba dat dva žuta u prvo poluvrime.
napravija je šou s dodjelom kartona.
mierez je tipični južnoamerički ljigavac koji mlati kad stigne, a kad izgubi duel onda pada ko da ga je buldožder pregazio i valja se pola sata
Svako gaženje obrambenog igraca sa leđa napadaca je žuti osim ako se to radi igracima Osijeka, kad se sjetim kakav je penal sviran za Lokomotivu protiv Hajduka u kupu,koji je po rijecima velikih nogometnih eksperata bio opravdan koliko ih je trebalo svirati jucer na Rujevici u domacem šesnajstercu