zadar-1.liga je napisao/la:
A ljudi Bozji, dali smo si sami 2 autogola, nismo zatvorili dobro utakmicu, to stoji. Druge neke stvari necu spominjat, cak niti jel stvarno penal il ne. Ne zamarajte me s tim. Ali neka mi neko brz provokacija, realno, objasni zasto se ta situacija u zadnjen napadu utakmice, pri rezultatu 3:3, provjeralavala samo 10 sekundi, odnosno, zasto se suca makar nije pozvalo da sam pogleda na ekran. Evo, molim odgovor.
Da bi to znali morali bi znati točan razgovor glavnog suca i VAR suca kod te situacije. Najčešće je zato jer se viđenje glavnog suca poklapa sa viđenjem VAR suca pa nema potrebe za gledanjem kad se slažu. Ili nema evidentnog dokaza za promjenu sudačke odluke. Točan razlog ne znamo. Barem ja. Vidim da ga gomila portalista ovdje zna.