HNL Suđenje i suci

Kako će Hrvatska završiti u skupini L?
km2511
km2511
Željan dokazivanja
Pristupio: 21.10.2014.
Poruka: 358
13. ožujka 2023. u 17:16

Ivan Novak povjerenik za suđenje

Bruno Marić predsjednik Komisije nogometnih sudaca HNS-A

I onda netko kaže da se poštenje ne isplati?

Konfuzije
Konfuzije
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 20.11.2004.
Poruka: 24.388
13. ožujka 2023. u 17:54

km2511 je napisao/la:

Ivan Novak povjerenik za suđenje

Bruno Marić predsjednik Komisije nogometnih sudaca HNS-A

I onda netko kaže da se poštenje ne isplati?

Vidi cijeli citat


Dodaj Svilokosa i Vučemilovića mlađeg u komisiji, AVŠ starijeg iza kulisa, Kovačića, Šetku i Vitkovića u kontrolorima...sve pršti od talenta i poštenja.

227398
Kecbaia
Kecbaia
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.09.2014.
Poruka: 1.508
14. ožujka 2023. u 07:29

Konfuzije je napisao/la:

km2511 je napisao/la:

Ivan Novak povjerenik za suđenje

Bruno Marić predsjednik Komisije nogometnih sudaca HNS-A

I onda netko kaže da se poštenje ne isplati?

Vidi cijeli citat


Dodaj Svilokosa i Vučemilovića mlađeg u komisiji, AVŠ starijeg iza kulisa, Kovačića, Šetku i Vitkovića u kontrolorima...sve pršti od talenta i poštenja.

Vidi cijeli citat


A čestitog Šuprahu nitko da spomene? I još čestitijeg Antu Kulušića!?

[uredio Kecbaia - 14. ožujka 2023. u 07:29]
Konfuzije
Konfuzije
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 20.11.2004.
Poruka: 24.388
14. ožujka 2023. u 13:01

Kecbaia je napisao/la:

Konfuzije je napisao/la:

km2511 je napisao/la:

Ivan Novak povjerenik za suđenje

Bruno Marić predsjednik Komisije nogometnih sudaca HNS-A

I onda netko kaže da se poštenje ne isplati?

Vidi cijeli citat


Dodaj Svilokosa i Vučemilovića mlađeg u komisiji, AVŠ starijeg iza kulisa, Kovačića, Šetku i Vitkovića u kontrolorima...sve pršti od talenta i poštenja.

Vidi cijeli citat


A čestitog Šuprahu nitko da spomene? I još čestitijeg Antu Kulušića!?

Vidi cijeli citat


Alojzije mi je bio na pameti ali sam ga zaboravio staviti na popis, kakav promašaj 😄

227398
mali_m
mali_m
Potencijal za velika djela
Pristupio: 18.11.2005.
Poruka: 1.209
14. ožujka 2023. u 14:21

Ja vam se divim. Vi ekšuli znate pojedinačno svakog suca unazad 30 godina, pa čak i njihove očeve i stričeve... 

Nolite iudicare secundum faciem, sed iustum iudicium iudicate!
kraajki
kraajki
Mali dioničar
Pristupio: 01.08.2018.
Poruka: 8.087
14. ožujka 2023. u 15:08

mali_m je napisao/la:

Ja vam se divim. Vi ekšuli znate pojedinačno svakog suca unazad 30 godina, pa čak i njihove očeve i stričeve... 

Vidi cijeli citat


Kao da je to teško za ispratiti, dva-tri obiteljska stabla popratiš i jednu političku stranku i već ih znaš 90%. Svi drugi koji su možda talentirani ali ne ispunjavaju ranije navedene uvjete svakako nisu poželjni.

"Tereza legendo, kao majka si mi, baci se pod šleper."
kraajki
kraajki
Mali dioničar
Pristupio: 01.08.2018.
Poruka: 8.087
14. ožujka 2023. u 17:22

UEFA je hrvatskoj sudačkoj ekipi predvođenoj Dujom Strukanom dodijelila uzvratni ogled osmine finala UEFA Konferencijske lige u kojem će švedski Djurgarden u četvrtak od 18:45 u Stockholmu pokušati nadoknaditi zaostatak od 0:2 protiv poljskog Lech Poznana.

 
Splitskom sucu će tom prigodom pomagati Bojan Zobenica, Alen Jakšić i Igor Pajač dok će u VAR sobi biti Ivan Bebek i Fran Jović. Arbitre će kontrolirati Francuz Fredy Fautrel dok će delegat biti Kuanysh Kanapyanov iz Kazahstana. 
"Tereza legendo, kao majka si mi, baci se pod šleper."
robil
robil
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.08.2012.
Poruka: 1.965
14. ožujka 2023. u 18:02

Ali su slučajno dobili neatraktivni par di se može i malo pogriješit bez velike medijske pompe......

kraajki
kraajki
Mali dioničar
Pristupio: 01.08.2018.
Poruka: 8.087
14. ožujka 2023. u 19:11

robil je napisao/la:

Ali su slučajno dobili neatraktivni par di se može i malo pogriješit bez velike medijske pompe......

Vidi cijeli citat


Pa to je istina, što je i logično jbg tek se probija na europskoj razini, ali ajde nakon dugo vremena imamo suca koji je dočekao proljeće u Europi, sudio je i u šesnaestini finale Konferencijske lige.

"Tereza legendo, kao majka si mi, baci se pod šleper."
Weasley
Weasley
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.01.2009.
Poruka: 32.397
14. ožujka 2023. u 22:34
Pax vobis. Memento mori qui. ludetis pilla
  • Najnovije
  • Najčitanije